Zwolle – Breda 4:1 (kon.) | Alkmaar – Dordrecht 2:0 (kon.) | Den Haag – Cambuur 2:2 (kon.)
Arnhem – Eindhoven 0:1 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:2 (2:1)
SC Cambuur Leeuwarden
Sobota 17.01.2015, 19:45 • Kyocera Stadion, Den Haag • Nizozemská Eredivisie

Utkání končí asi zaslouženou remízou 2:2. O dělbu bodů se v 78. minutě postaral nigérijec Ogbeche, který zaznamenal oba góly Cambuuru. Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek sobotního večera! (21:38:05)

90+3

90+2
    Kousek za šestnáctkou vypálil Bytyqi, ale mířil vysoko nad.

90+1
    Rozhodčí Hilger nastaví tři minuty.

89
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází van de Streek, přichází Steblecki.

89
    Albergovi byl odpískán ofsajd, což se domácím vůbec nelíbí.

87
    Centr Bijkera byl pro brankáře Hansena snadnou kořistí.

86
    Závar v domácí šestnáctce řeší Hansem, který si došel pro volný míč.

85
    Van Duinen se už dostával za záda hostující obrany, ale nakonec byl zastaven.

84
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Schet, přichází Houtkoop.

82
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Jansen, přichází Kristensen.

80
    Domácí by si rádi vzali vedení zase zpět. Vytvořili si dvě nadějné příležitosti, ale vždy něco chybělo.
    Bartholomew OGBECHE - 2:2

78
    Cambuur právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkali vyrovnání! Pereira z pravé strany odcentroval na vzdálenější tyč a BARTHOLOMEW OGBECHE hlavou uklidil míč za záda Hansena – 2:2.

76
    Kousek za šestnáctkou si srovnal míč na střelu El Makrini. Hansen má balón v rukavicích.

74
    Domácí Schet trefil na půlce skluzem Mac-Intosche a vidí zaslouženou žlutou kartu.

72
    Domácí udělali obrovskou chybu v rozehrávce, kterou mohl potrestat Ogbeche! Naštěstí pro ADO výborně zareagoval brankář Hansen, který rychle vyrazil z brány a zabránil tak vyrovnání. Hansena jeho zákrok hodně bolel, protože Ogbeche šel před ním do skluzu a domácího gólmana bolestivě zasáhl.