Aston Villa – Liverpool 0:2 (kon.) | Burnley – Crystal Palace 2:3 (kon.) | Leicester – Stoke 0:1 (kon.)
Queens Park – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Swansea – Chelsea 0:5 (kon.) | Tottenham – Sunderland 2:1 (kon.)
Newcastle – Southampton 1:2 (kon.)
Aston Villa FC
0:2 (0:1)
Liverpool FC
Sobota 17.01.2015, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League
    Rickie Lambert měl ze svého gólu obrovskou radost. Liverpool i díky němu zvítězil na Aston Ville 2:0 a připsal si již osmé utkání bez porážky v řadě.

Fotbalisté Liverpoolu potvrdili zlepšenou formu z posledních zápasů a z Birminghamu si odvážejí vítězství 0:2. Skóre utkání otevřel ve 24. minutě Fabio Borini. Domácí se po hodině hry nadechli k náporu, ze kterého vytěžili pár nědějných možností a závarů, ovšem Reds vše přestáli, tlak soupeře postupně otupili a v 79. minutě jejich vítězství pojistil střídající Rickie Lambert.

Tři body tým z města Beatles v tuto chvíli posunuly už na sedmou příčku s pouze dvoubodovou ztrátou na pátý Tottenham. Aston Villa je nyní čtrnáctá. (17:56:47)

90+5

90+4
    Fabian Delph se ještě pokusil zaskočit Mignoleta pohotovým dalekonosným volejem. Hostující brankář byl ale pozorný a zřejmě dnes udrží čisté konto.

90+3
    Ibe zatáhl míč z křídla až před bránu, kde se ještě pokoušel najít Lamberta. Situaci vyřešila obrana Aston Villy.

90+2
    Reds získali míč a vůbec nikam s ním nepospíchají.

90+1
    Na Huttonův centr si zabíhal Okore, který se z pozice stopera vysunul až na hrot. Doslova z hlavy mu míč sebral Mignolet.

90+1
    Rozhodčí Clattenburg nastaví ještě čtyři minuty.

90
    Po zmíněné standardní situaci hlavičkoval právě Hutton. Mířil však mimo.

89
    José Enrique poslal k zemi pronikajícího Huttona. Standardka pro domácí.

88
    Střely na branku – 3:5

87
    Fanoušci Liverpoolu zpívají popěvek o Stevenovi Gerrardovi, který dnes kvůli zdravotním problémům do utkání nezasáhl.

85
    Poslední střídání Liverpoolu. Dohrál Raahem Sterling, přichází navrátilec z hostování v Derby County, Jordan Ibe.

83
    Benteke sklepl míč na Delpha, který zpoza šestnáctky zkusil své střelecké štěstí. Jeho technický pokus skončil nad břevnem.

82
    Domácím se již krátí čas na to, aby s utkáním ještě něco udělali. I s nastavením mají k dispozici možná něco přes deset minut.

81
    Rickie Lambert měl ze svého gólu takovou radost, že za oslavy vyfasoval žlutou kartu.
    Rickie LAMBERT - 0:2

79
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Brendanovi Rodgersovi vyšlo střídání! Jeho svěřenci po dvojité změně v sestavě nejprve otupili tlak soupeře a nyní RICKIE LAMBERT dokonce skóruje! Hostující útočník přebral před šestnáctkou míč od Sterlinga a přízemní střelou k levé tyči nedal Guzanovi šanci zakročit – 0:2.

78
    Jedovatou střelou z 18 metrů se prezentoval Lucas Leiva. Míč, který mířil ke vzdálenější tyči, vytlačil s námahou na roh brankář Guzan!