Teplice – Brozany 3:2 (kon.) | B. Bystrica – MFK Zvolen 3:1 (kon.) | Trenčín – Olomouc 2:2 (kon.)
Myjava – Skalica 2:3 (kon.) | Šaľa – Dunajská Streda 1:1 (kon.) | Senica – Gabčíkovo 8:0 (kon.)
Ústí n. L. – Liberec jun. 3:1 (kon.) | Dukla Praha – Žilina 5:1 (kon.) | Písek – Příbram 1:5 (kon.)
Jihlava – Znojmo 1:1 (kon.) | Liberec – Kolín 4:1 (kon.) | Karviná – Ružomberok 3:1 (kon.)
Sokolov – Mar. Lázně 13:1 (kon.) | Podbrezová – Senec 3:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Uničov 1:0 (kon.)
Teplice – Weisenfelz 4:0 (kon.) | Senica – Hlučín 3:0 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 0:1 (kon.)
FK Senica
8:0 (3:0)
TJ Gabčíkovo
sk Sobota 17.01.2015, 11:00Přípravný zápas

V prípravnom stretnutí teda napokon Senica porazila Gabčíkovo vysoko 8:0. Už o pár minút nastúpia Seničania v druhom prípravnom stretnutí proti českému Hlučínu. Spolu s kolegyňou Petrou Beblavou vám želáme ešte príjemný zvyšok dňa a veríme, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň. (12:44:50)

90

82
    Senica dala gól!
    Mazáň našiel dobrou prihrávkou JURAJA PIROSKU, ktorý z otočky zvyšuje už na 8:0 pre Senicu.

78
    Hlohovský vysunul Majtána, no nakoniec z toho príležitosť nebude.

75
    Do lopty sa oprel Juraj Piroska, no pálil vysoko nad bránku hostí.

73
    Rohový kop Senice zahral Juraj Piroska a PILLÁR dáva svoj druhý gól v zápase!

70
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Opiela, prichádza Malý.

70
    Erik Otrísal našiel spätnou prihrávkou v šestnástke TOMÁŠA MAJTÁNA, ktorý dáva šiesty gól Senice.

68
    Rohový kop hostí, no následná strela smerovala nad bránku Senice.

65
    Hlohovský z rohového kopu našiel PILLÁRA, ktorý hlavou zvyšuje už na 5:0 pre Senicu.

60
    Viacero striedaní v tímu hostí, mená hráčov vám ale pri najlepšej vôli neviem prezradiť.

58
    Domáca Senica zachybovala v obrane, k strele sa dostal jeden z hráčov hostí, no Šulla všetko vyriešil.

56
    Priamy kop domácej Senice, Piroska nemieril presne.

55
    JAN KALABIŠKA sa oprel do lopty z ľavej strany šestnástky a prekonal nešťastného Rengela v bránke hostí.

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas sa skončil jasným výsledkom a to 3:0 v prospech Senice. Nasleduje krátka, približne päťminútová prestávka hneď pokračujeme druhým polčasom.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Nuž, Tomáš Majtán potiahol loptu po strane, presnou prihrávkou našiel FILIPA HLOHOVSKÉHO, ktorý zvyšuje vedenie Senice už na 3:0!

40
    Rýchla kombinačná akcia Senice, na jej konci bol TOMÁŠ MAJTÁN a zvyšuje tak vedenie domáceho tímu na 2:0.

40
    Výborná kombinácia Gabčíkova po pravej strane, lopta napokon končí v náruči senického gólmana.