Kortrijk – Charleroi 0:0 (kon.) | Waregem – Westerlo 1:3 (kon.) | Mechelen – Lokeren 0:1 (kon.)
Lierse – Waasland-Beveren 1:1 (kon.)
Lierse SK
1:1 (1:0)
Waasland-Beveren
Sobota 24.01.2015, 20:00 • Herman Vanderpoortenstadion • Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce, oba týmy si tedy nakonec odnesou bod. Ve druhém poločase se snažili být aktivnější hráči Waaslandu, kterým se podařilo vyrovnat a vypadalo to, že by se mohli pokusit dokonce otočit vývoj zápasu, do plánů jim ale výrazně zasáhlo vyloučení Blondelleho, který dostal dvě žluté karty během tří minut. Domácí byli ve druhém dějství po většinu času neviditelní, a tak se soupeři rozešli smírně 1:1. (21:58:28)

90+4

90+4
    Hosté ještě měli k dispozici rohový kop, žádnou šanci si ale vytvořit nedokázali.

90+2
    Jubilejní desátou žlutou kartu dnešního střetnutí obdržel ghanský obránce David Nii Addy (Waasland).

90+1
    Ve druhém poločase se nastavují čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: Hrací plochu opustil Renaud Emond, kterého nahradil Ante Vukušić.

88
    Belgický brankář Waasland-Beverenu Kenny Steppe s rozehrávkou vůbec nepospíchal, a tak se ho rozhodčí rozhodl povzbudit k větší rychlosti žlutou kartou.

87
    Nyní vyrazili do útoku i hráči Waaslandu, Emond ale nedokázal zpracovat Wilmetovu přihrávku.

86
    O chvíli později napřáhl opět Benson, tentokrát ale jeho pokus skončil asi metr vedle branky soupeře.

85
    Střídající Benson se ocitl na konci útočné akce domácího mužstva, brankář Waaslandu Steppe ale jeho střelecký pokus zneškodnil.

83
    Mićić nedokázal na útočné polovině nic vymyslet, hosté se stále úspěšně brání.

81
    O osmou žlutou kartu udělenou v dnešním utkání se zasloužil nizozemský obránce Arjan Swinkels (Lierse SK).

80
    Střídání v týmu Lierse SK: Odpočinout už si může Hernán Pablo Losada, nahradil ho Manuel Benson.

78
    Domácí tým má sice početní převahu, zatím mu to ale není nic platné. Hosté dobře brání a drží remízový výsledek.

74
    Střídání v týmu Lierse SK: Pro dnešek dohrál Slovinec Etien Velikonja, na hřiště nastoupil kamerunský fotbalista Dorge Rostand Kouemaha.

72
    Velikonja se snažil překonat obranu hostujícího týmu, dobrým obranným zákrokem mu ale vystavil stopku Corstjens.

68
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: Odešel Sawaneh, kterého nahradil Jonathan Wilmet.

66
    Siebe Blondelle předvedl druhý velmi tvrdý zákrok během několika minut a byl vyloučen. Spoluhráči mu za to asi moc nepoděkují, Waasland-Beveren bude dohrávat v deseti mužích.