Real Madrid – Real Sociedad 4:1 (kon.) | Eibar – Atlético 1:3 (kon.) | Granada – Elche 1:0 (kon.)
Celta Vigo – Cordoba 1:0 (kon.)
Celta de Vigo
1:0 (0:0)
Cordoba CF
Sobota 31.01.2015, 22:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga

Od nás je to také všechno. Doufám, že jste si dnešní zápas užili a u dalšího utkání La Ligy napočtenou! (00:01:02)

Statistiky utkání

64% Držení míče 36%
    19 Střely celkem 8
    9 Střely na branku 3
    8 Rohy 2

A je dobojováno! Celta po dlouhých 10 kolech bez výhry konečně opět vítězí. Byť výhrou jen po jediné brance utkání, o to ale sladší.
    Zápas byl od prvních minut otevřený, neboť Córdoba se ocitla ve velké šanci, kdy to byla právě ona, kdož mohla jít dovedení. To ale bylo z jejich strany na dlouhou dobu všechno, pak již hrála celý poločas jen Celta. Ta se po změně stran v minutě 56. dostala do zaslouženého vedení, kdy parádně zasunul šikovný Nolito. Hosté začali zase hrát, ale krom sporné situace v 84. minutě, kdy se dožadovali penalty a Andanové chycené střely toho příliš neukázali.

90+6

90+5
    Do brejku se řítil na branku hostí Larrivey, ale ani on nedokázal navýšit stav utkání na 2:0. Juan Carlos jeho projektil po zemi k tyčce stihl vyškrábnout na rohový kop.

90+4
    López dokázal ukopnout míč před dotírajícím hráčem Córdoby daleko do bezpečí.

90+2
    Novic na hřišti Hernández mohl rozhodnout a pojistit vedení celty! Svůj průnik však nedokázal přetavit do konce a jeho střelu z hranice 8 metrů z úhlu dokázal brankář Carlos zlikvidovat.

90+1
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Augusto Fernández, přichází Pablo Hernández.

90
    5 minut se bude přidávat k závěru dnešního utkání.

89
    Celta se nyní musela bránit útoku Córdoby ,respektive centru z pravé strany, který proletěl skrz vápno.

87
    Utkání španělské Primery Division nabírá trochu negativní obraz, nastavení bude ještě dlouhé.

86
    Trenér Celty byl z této situace tak vykolejen, že ho sudí raději vykázal na tribunu.

85
    Neuvěřitelné! Nakonec je z toho přímý kopo pro Celtu Vigo!

84
    Tak bude to penalta nebo nebude? Rozhodčí stále debatuje s asistentem, do toho má v zádech zástup hráčů obou týmů.