Bayern – Schalke 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Freiburg 1:0 (kon.) | Hannover – Mohuč 1:1 (kon.)
Frankfurt – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hannover 96
1:1 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
Úterý 03.02.2015, 20:00 • HDI-Arena, Hannover • Německá Bundesliga

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (21:55:21)

Dnešní utkání sledovalo 30 500 diváků.

Máme dobojováno. Druhý poločas se zprvu nesl v pomalém tempu, pak však oba týmy přidaly. Domácí měli hodně šancí oproti hostům, hosté však dokázali jednu zužitkovat a to když v 77. minutě dopravil míč do odkryté klece Elkin Soto. Další gól již nepadl, v závěru to hodně vřelo, gólmani se však činili a více branek za svá záda nepustili.

90+3
    Sakaj nyní zastavil útočné snažení Mohuče a pravděpodobně je rozhodnuto.

90+2
    Sobiech se s Geisem nepříjemně srazil hlavou, penalta se však nařizovat nebude. Karius míč odkopne od své svatyně.

90+2
    Na zemi ovšem zůstal i Geis, jak toto dopadne?

90+1
    Sobiech se ocitl na zemi a celý svazek Hannoveru protestuje a žádá penaltu.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Manuel Schmiedebach, přichází Maurice Hirsch.

89
    Hannover se drží na půlce Mohuče a snaží se vyrovnat. Vyrovnání měl opět na hlavičce Sobiech, tentokrát však míč poslal opravdu vedle.

88
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Yunus Mallı, přichází Niko Bungert.

87
    Za faul na Stindla vidí žluté napomenutí Jara.
    Velká šance domácích

86
    Obří šance příchozího Sobiecha! Nacentrovaný míč se k němu vznesl jako z pohádky, avšak jej hlavičkou poslal pouze do místa, kam poskočil Karius a fantastickým stopem jej neposlal za brankovou čáru.

85
    Soto vyslal centr do vápna, na který si nabíhal Castillo. Zieler jej ovšem lapil dřív než tam stihl Castillo doběhnout.

84
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Hiroši Kijotake, přichází Artur Sobiech.

83
    Castillo nacentroval míč pouze na nohy Marcela, který jej odkopl pryč.
    Hlavička De Blasise

Karel Janeba

Branky: 26. Briand – 77. Soto

Karty:   52. Sané (HAN) – 87. Jara (MAI)

Hannover 96: Zieler – Albornoz, Schulz, Marcelo, Sakaj – Schmiedebach (90. Hirsch), Sané – Kijotake (84. Sobiech), Stindl, Briand (73. Bittencourt) – Joselu.
    Náhradníci: Almer – Gülselam, Sobiech, Thesker, Pander, Bittencourt, Hirsch.

1. FSV Mohuč 05: Karius – Brosinski, Bell, Jara, Bengtsson – Geis, Baumgartlinger – De Blasis, Mallı (88. Bungert), Clemens (63. Soto) – Allagui (65. Castillo).
    Náhradníci: Kapino – Ku, Jairo, Soto, Díaz, Castillo, Bungert.

Rozhodčí: Thorsten Kinhöfer – Christian Fischer, Frederick Assmuth, Martin Thomsen

Diváci: 30 500