Slavia – Domžale 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Atlantas 3:0 (kon.)
1:1 (0:1)
NK Domžale
Čtvrtek 05.02.2015, 14:00 • Antalya (Turecko) • Přípravný zápas

Ode mě to bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne!

Slavia tedy v dnenším přátelském utkání vybojovala v turecké Antalyi remízu 1:1 se slovinským lídrem NK Domžale. Od druhé minuty po trefě Veljka Simiće sice prohrávala, krátce před koncem utkání ovšem dokázal vyrovnat Milan Škoda na konečných 1:1. Slávisté v tomto utkání prostřídali dvě základní jedenáctky.

90+1

87
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia vyrovnává pár minut před koncem utkání! Karel Piták odvedl výbornou práci, když prošel přes dva obránce a z levé strany šel sám do pokutového území. Následně posunul balon na volného MILANA ŠKODU, který i přes zásah Vidmara dostal míč pod břevno! 1:1.

86
    Jelar ve vápně našel Vuka, který se ovšem ke střele nepropracoval. Na konci celé akce stál ovšem Matej Podlogar, jehož pokus Hrubeš chytá.

84
    Přízemní střelecký pokus Škody vyrazil Vidmar.

82
    Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Žan Majer, přichází Andrei Blejdea.

80
    Vuk nacentroval na Ernesta Grvalu, který šel úplně sám na Karla Hrubeše! Grvala se snažil mířit na vzdálenější tyč, bránu ale o kousek minul. Velké štěstí pro Slavii.

79
    Na druhé straně zahrával přímý kop Majer. Centr na Koruna byl odražen k Podlogarovi, před ním ale zasáhl brankář Hrubeš. Nebezpečí zažehnáno.

76
    Trajkovski fauloval na pravé straně, Slavia zahrávala přímý kop. Do vápna centroval Levan Kenia, Korun ovšem odhlavičkoval míč.

74
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Josef Bazal, přichází Zoran Mihajlović.

74
    Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Veljko Simić, přichází Anže Jelar.

74
    Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Gaber Dobrovoljc, přichází Matej Podlogar.

71
    Domžale tak zahrávalo rohový kop, Majer se snažil dostat ke střele. A opět k němu přistoupil Jan Mikula, který akci zastavil zblokováním jeho pokusu.

71
    Požeg Vancaš na pravé straně nahrával před branku, kde stál Majer. Centr na něj ovšem zblokoval na poslední chvíli navrátivší se Mikula.

69
    Skubic zahrál přímý kop z levé strany. Centrem se snažil najít ve vápně Uroše Koruna, brankář Karel Hrubeš ale sebral míč ze vzduchu.

67
    Zajímavá akce Slavie. Hrubeš dlouhým nákopem ve středu hřiště našel Levana Keniu, který posunul na Škodu. Ten se pokusil přelobovat brankáře Vidmara, ale nakonec došel míč vedle brány!

65
    Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází lehce zraněný Benjamin Morel, přichází Ernest Grvala.

Michal Belšán

Branky: 87. Škoda – 2. Simić

Karty:   59. Deli (SLA) – 13. Horić (DML), 27. Simić (DML)

SK Slavia Praha: 1. poločas: Rakovan – Švec, Latka, Kodr, Dostál – Hrubý, Baéz – Nitrianský (28. Mihajlović), Boudjemaa, Prošek – Diop (28. Červenka)
    2. poločas: Hrubeš – Mikula, Bílek, Fialka, Tamás – Deli, Piták – Vukadinović, Kenia, Bazal (74. Mihajlović) – Škoda

NK Domžale: Vidmar – Skubic, Korun, Horić (46. Dobrovoljc, 74. Podlogar), Trajkovski – Zec – Simić (74. Jelar), Majer (82. Blejdea), Morel (65. Grvala), Črnic (65. Požeg Vancaš) – Eterović (63. Vuk)
    Náhradníci: Mulalić – Požeg Vancaš, Jelar, Vuk, Podlogar, Grvala, Dobrovoljc, Blejdea, Kous