Dordrecht – Den Haag 0:0 (kon.) | Twente – Excelsior 1:3 (kon.) | Heerenveen – Zwolle 4:0 (kon.)
Breda – Arnhem 0:1 (kon.) | Eindhoven – Utrecht 3:1 (kon.)
PSV Eindhoven
3:1 (0:0)
FC Utrecht
Sobota 07.02.2015, 20:45 • Philips Stadion • Nizozemská Eredivisie

Fotbalisté PSV porážejí Utrecht 3:1 a neohroženě tak kráčejí za ziskem mistrovského titulu. Góly padaly až ve druhé půli, do které měli domácí doslova raketový nástup. Hned ve 47. minutě tak otevřel skóre Luciano Narsingh a o čtyři minuty později zvýšil na 2:0 Memphis Depay. Utrechtu se dvacet minut před koncem podařilo snížit zásluhou Yassina Ayouba, ovšem o zasloužené výhře PSV v závěru definitivěn rozhodl Memphis Depay, který se trefil z přímého kopu. Eindhoven vede po dnešku Eredivisii už o patnáct bodů! (22:42:03)

90+3

90+3
    Nyní je již jasné, že si Eindhoven dnes připíše deváté ligové vítězství v řadě.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
    Memphis DEPAY - 3:1

90+1
    PSV právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! MEMPHIS DEPAY poslal míč kolem hostující zdi a Ruiter ho přes své spoluhráče vůbec neviděl. Brankář Utrechtu tak mohl jen bezmocně rozhodit rukama.

90
    Žlutou kartu dostává Jeff Hardeveld (FC Utrecht).

90
    Rozběhnutého Depaye zastavil těsně před vápnem Hardeveld a to pouze za cenu faulu. Velmi výhodná standardka pro PSV.

89
    Domácí Jetro Willems zasáhl soupeře skluzem a dostává žlutou kartu.

87
    Hlavička Adama Mahera skončila nad hostující bránou. Hosté tak stále mají šanci.

86
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Luciano Narsingh, přichází Jürgen Locadia.

86
    Na Maherův roh si naskočil de Jong. Svou hlavičku nasměroval pouze do náručí Ruitera.

85
    Wijnaldum ukázal neskutečnou rychlost. Balón si hodil do šestnáctky a přesprintoval celou defenzivu Utrechtu. Jeho sólo zastavil až brankář Ruiter, který proti domácímu kapitánovi vyběhl a vyrazil míč na roh.

84
    Po pasu Hallera se v šestnáctce tlačil k míči Janssen. Už byl ale ve velké tísni a Zoeta v bráně PSV tak neohrozil.

83
    Hosté stále živí naději na bodový zisk a na jejich nasazení je to nyní vidět.

82
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Ramon Leeuwin, přichází Kai Heerings.

81
    Depay dostal pas za obranu soupeře, ale byl ofsajdu a navíc si při zpracování zřejmě pomohl i rukou. Dorážka de Jonga do odkryté brány už tak byla zbytečná. Bylo pískáno.

80
    Stoper Letschert se vydal na výlet až do pokutového území PSV. Jeho postup utnul až Rekik.