Tottenham – Arsenal 2:1 (kon.) | Aston Villa – Chelsea 1:2 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 0:1 (kon.)
Manchester City – Hull City 1:1 (kon.) | Queens Park – Southampton 0:1 (kon.) | Swansea – Sunderland 1:1 (kon.)
Everton – Liverpool 0:0 (kon.)
Everton FC
0:0 (0:0)
Liverpool FC
Sobota 07.02.2015, 18:30 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League
    Steven Gerrard se rozloučil s Merseyside derby remízou poté, co jeho boční nůžky síť nenapnuly a střela Jordona Ibeho skončila na tyči.

Nasazení a emoce 224. Merseyside derby nabídlo, jen gólové vyvrcholení mu chybělo. Největší příležitost prvního poločasu měl na kopačce Jordon Ibe, který v 27. minutě orazítkoval tyč brány Joela Roblese.

Ve druhém dějství byl nejblíže skórování Seámus Coleman, jehož tečovanou ránu z úhlu vyškrábl v 87. minutě Simon Mignolet na roh. 701. zápas v barvách Liverpoolu a 33. městský souboj s Evertonem tak neskončil pro ikonu a kapitána Reds Stevena Gerrarda třemi body. S konstatováním, že dnešní druhé anglické derby skončilo bezbrankovou remízou, se loučí Radek Šamša. Hezký večer a příjemný zbytek víkendu. (20:26:07)

90+3

90+3
    V Goodison Parku běží poslední nastavená minuta, gól už pravděpodobně nepadne.

90+2
    Lambert si na útočné půlce počínal v rozporu s pravidly. Toffees jsou u míče.

90+1
    Merseyside derby bude pokračovat tříminutovým nastavením, které nařídil hlavní arbitr Taylor.

90
    Barkley svou přihrávkou do pokutového území uvolnil Lennona, jenže anglický křídelník v pádu poslal balon z úhlu jen k Mignoletovi.

89
    Oviedo ani Barkley se podél levé postranní čáry neprosadili, Liverpool vhazuje na své polovině.

88
    I Gerrard se na opačné straně dostal ke střele, jeho pokus z voleje se ovšem mezi tři tyče nevešel.

87
    Everton měl první velkou šanci a chybělo málo, aby skóroval! Colemanovu dělovku z úhlu přizvedl před Mignoletem Sakho, belgický brankář však dokázal zareagovat a vyrazil míč na roh.

86
    Sturridge ve vápně Toffees nedosáhl na Morenův pas z levé strany.

86
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Muhamed Bešić, přichází Antolín Alcaraz.

85
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Steven Naismith, přichází Ross Barkley.

84
    224. Merseyside derby v Goodison Parku sleduje 39 621 diváků.

83
    Lambert si krátce po svém příchodu vytvořil střeleckou pozici, svou ránu zpoza šestnáctky ale nasměroval jen do blokujícího Stonese.

82
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Rickie Lambert.

82
    Ibeho centr z pravého křídelního prostoru odehráli domácí na roh.

81
    Zatímco Everton ještě žádnou neměl, na straně Reds příležitostí ubylo. Zápas se odehrává mezi oběma pokutovými územími.

80
    Sakho si v blízkosti vlastního vápna opět zahrával, až nabídl míč Lennonovi. Jeho centr z pravé strany ovšem hosté odvrátili.