Wolfsburg – Hoffenheim 3:0 (kon.) | Mohuč – Hertha 0:2 (kon.) | Freiburg – Dortmund 0:3 (kon.)
Stuttgart – Bayern 0:2 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Paderborn 0:0 (kon.) | Hamburg – Hannover 2:1 (kon.)
VfB Stuttgart
0:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Sobota 07.02.2015, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek dne. (17:20:46)
    Bayern potvrdil roli favorita a porazil Stuttgart 2:0. Mnichovský celek byl dnes lepším celkem a oslavil první bundesligovou výhru v tomto roce.

90+1

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal 60 sekund.

90
    I tentokrát se Bayern dokázal ubránit. Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Rohový kop pro Stuttgart.

88
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arjen Robben, přichází Sebastian Rode.

86
    Žlutou kartu dostává Mehdi Benatia (Bayern Mnichov).

85
    Po dlouhé době se domácí dostali k míči a hned se vydali dopředu, ale na polovině Bayernu nic nevymysleli.

83
    Bayern je u míče a nikam nepospíchá. Hosté v klidu kombinují na své polovině, což jim jde na jedničku.

81
    Držení míče: 28% – 72%.

80
    Je před námi posledních deset minutek a vypadá to, že Bayern si své vedení pohlídá a urve první bundesligové vítězství v roce 2015.

78
    Harnik to zkoušel chytře z dálky, ale jeho ráně scházela přesnost a Neuer nemusel zasahovat.

76
    Bleskovou akci domácích zastavil opět pomezní rozhodčí, protože Ibiševič byl v ofsajdu.

75
    To bylo hezky sehrané. Na centrovaný míč si naběhl Lewandowski, ale z první branku přestřelil.

74
    Po zblokovaném centru je tu rohový kop pro Bayern.

73
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Adam Hloušek, přichází Filip Kostić.

71
    Nakonec se hosté přeci jen dopředu vydali, ale po několika přihrávkách získali míč domácí fotbalisté.

70
    Hosté stále drží míč a kombinují. Bayern se nikam netlačí, což je jasné, protože hrát musí především domácí.