Wolfsburg – Hoffenheim 3:0 (kon.) | Mohuč – Hertha 0:2 (kon.) | Freiburg – Dortmund 0:3 (kon.)
Stuttgart – Bayern 0:2 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Paderborn 0:0 (kon.) | Hamburg – Hannover 2:1 (kon.)
Hamburger SV
2:1 (1:0)
Hannover 96
Sobota 07.02.2015, 18:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (20:26:14)

Na dnešní mač si našlo cestu 51 779 diváků.

Je dobojováno, Hamburk porazil Hannover 2:1. Toto utkání bylo takové nemastné neslané. Šance sice byly, ale nebyly moc hojné a občas zde byly nudnější pasáže. Ve druhém poločase se trefil v 51. minutě Marcell Jansen. V 66. minutě pak Artur Sobiech. Víc gólů už nepadlo. Hamburk 2 Hannover 1.

90+3
    Zápas už se prakticky jen dohrává. Oba týmy toho již mají dost.

90+2
    Na rohový kop hostů doběhl i Zieler.
    Stindlův přímák

90+1
    Stindlův pokus se jemně otřel o tyč a zamířil si to vedle klece Drobného.

90
    Devadesátá minuta a vidíme první žlutou kartu. Marcell Jansen shodil nabíhajícího si Joselu a po právu vidí žluté ohodnocení. Hosté budou mít volný přímý kop z dobré pozice.

89
    Jansen zastavil Bittencourtův pas, jenže ho zastavil takovým způsobem, že si hosté kopnou rohový kop.

87
    Jiráček našel krásným pasem Oliće, ten však nedokázal v dobrém postavení najít spoluhráče a přihrát jim.

86
    Sobiech nedokázal dorazit míč do odkryté klece.

85
    Příchozí Leonardo Bittencourt chtěl ihned centrovat do šestnáctky, míč se však odrazil od Rajkoviće na rohový kop.

85
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Hiroši Kijotake, přichází Leonardo Bittencourt.

84
    Briand nestihl zpracovat přihrávku a Drobný bude vykopávat.

83
    Stindl chtěl srovnat, nicméně Drobný si zkušeně vyběhl a zbavil ho míče.

83
    Běží 83. minuta a my ještě neviděli ani jednu kartu. Stihneme ještě nějakou do konce utkání? U míče je nyní Hannover.

82
    Hamburk vybojoval míč na půlce Hannoveru a vzápětí o něj přišel. Hosté nyní kombinují...