CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 2:0 (kon.) | SK Jilemnice – Jílové 2:1 (3:1 po pen.) | SMR PLUS Zlín – Gioia B2Balance Brno 0:4 (kon.)
Větřní – Del FUEGO "B" Plzeň 4:3 (kon.) | Jílové – CHEMCOMEX Praha 0:5 (kon.) | Šakalí hněv M. Třebová – SK Jilemnice 3:2 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň – SMR PLUS Zlín 1:5 (kon.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:4 (kon.) | Jílové – Šakalí hněv M. Třebová 0:1 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – SK Jilemnice 2:1 (kon.) | Del FUEGO "B" Plzeň – Gioia B2Balance Brno 2:12 (kon.) | SMR PLUS Zlín – Větřní 1:2 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – Gioia B2Balance Brno 6:3 (kon.) | Větřní – Šakalí hněv M. Třebová 3:4 (0:3 po pen.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:0 (3:2 po pen.)
CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 5:0 (kon.)
CHEMCOMEX Praha
2:0 (2:0)
Šakalí hněv Moravská Třebová
Sobota 07.02.2015, 09:00 • Valtice • Český pohár v sálovém fotbalu

O výsledku utkání rozhodl první poločas, v němž favorizovaní Pražané dvakrát udeřili. Ve druhé půli už Chemcomex kontroloval stav utkání a mohl přidat i další branky, dobrý výkon předvedl v bráně Moravské Třebové brankář Vykydal. Za malý okamžik nás čeká další utkání. (09:37:57)

30
    Matoušek vypíchl míč soupeři a hnal se sám na branku, Mareš zasáhl nohami a zlikvidoval i následnou dorážku Nováčka.

30
    Začíná se poslední minuta zápasu.

29
    Secvičený signál Prahy zastavil Staněk.

28
    Pavel Staněk stáhl Pulkerta, který se řítil sám na branku. Rozhodčí vytáhl žlutou kartu pro Staňka.

27
    Další oddechový čas.

27
    Proti Havrdově vytáhl další zákrok Vykydal.

27
    Pulkert přihrával v přečíslení samotnému Šafářovi, kterému ovšem střela vůbec nesedla.

26
    Sedláček byl při průniku zastaven, Chemcomex nabídnutou příležitostí pohrdl.

26
    Sop přihrával před bránu, tam však našel pouze nohu Němce.

25
    Pražané dostali svého soupeře pod tlak, z pravé strany pálil Sop, Vykydal jeho pokus vyrazil nohama.