Opava – Hlučín 0:4 (kon.) | Ústí n. L. – Most 2:2 (kon.) | Žilina – Třinec 3:2 (kon.)
Sokolov – Nový Bydžov 5:0 (kon.) | Žižkov – Bohem. Pr. 1:1 (kon.) | Kodaň – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Vltavín – Varnsdorf 0:2 (kon.) | Žilina – Olomouc 2:1 (kon.) | Ostrava – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
Vlašim – Hr. Králové 3:5 (kon.) | Salzburg – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Brno – Černomorec Oděsa 1:0 (kon.)
Concordia Chiajna – Teplice 0:1 (kon.) | Plzeň – Suwon 2:0 (kon.) | Botoşani – Jihlava 0:1 (kon.)
Jablonec – Midtjylland 1:1 (kon.)
FC Kodaň
4:2 (3:1)
FK Mladá Boleslav
Sobota 07.02.2015, 12:00Přípravný zápas

To je od nás vše. Děkujeme za pozornost Josef Zdobinský a Karel Milec. (13:50:16)

Po dobrém začátku kdy se prosadil Lukáš Magera přišla gólová smršť ze strany Kodaně, která se zastavila na 4 gólech a poté už pouze korigoval Jiří Skalák gólem ze standardní situace.

90+2

90+2
    Za faul na půlce dostává žlutou kartu Olsen.

90+1
    Závar před Hruškou! Nyní se měla pískat penalta po faulu Ščuka, ale rozhodčí to asi neviděl.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Skalák.

89
    Rohový kop nepřinesl žádnou šanci na skórování pro "hosty".

88
    Skalák se dokázal uvolnit na levé straně poté zkouše ve vápně najít spoluhráče, ale je z toho jen rohový kop.

87
    Nyní už by měl přijít závěrečný tlak od Mladé Boleslavi jestli chtějí ještě něco udělat s tím to zápasem.

86
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Gislason, přichází Frimman.

84
    Po dlouhé době se do šance dostala Kodaň, ale celá akce byla zpomalena a následný centr Olsena odvrací jeden z obránců.

83
    Šisler přišel o míč v souboji se třemi protihráči.

82
    Aktivní Jirka Skalák nedokázal odcentrovat ale vybojoval "pouze" rohový kop.

82
    Subbotin zabrzdil akci českého týmu a následně ztrácí míč Thalamy.

80
    Jiří Skalák fauluje na půlicí čáře.

79
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Jørgensen, přichází Olsen.

78
    Thalamy nedokázal ani na dvakrát odcentrovat.

77
    Následná střela ze standardky končí vedle.

Josef Zdobinský

Branky: 8. Augustinsson, 31. Toutouh, 34. Amankwaa, 63. Cornelius – 6. Magera, 65. Skalák

Karty:   90+2. Olsen (KOD) – 76. Koch (MBL), 90. Skalák (MBL)

FC Kodaň: Andercen – Høgli, Nilsson, Zanka, Augustinsson – Gislason, Toutouh, Delaney, Amankwaa – Jørgensen, Cornelius.
    FK Mladá Boleslav: 1. poločas: Hruška – Bořil, Kúdela, Hůlka, Koch – Končal, Vacek, Ďuriš, Kysela – Magera, Wágner. 2. poločas: Hruška – Zahustel, Navrátil, Pajer, Šísler – Skalák, Štohanzl, Ščuk, Thalamy – Vukadinovič, Subbotin.