Opava – Hlučín 0:4 (kon.) | Ústí n. L. – Most 2:2 (kon.) | Žilina – Třinec 3:2 (kon.)
Sokolov – Nový Bydžov 5:0 (kon.) | Žižkov – Bohem. Pr. 1:1 (kon.) | Kodaň – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Vltavín – Varnsdorf 0:2 (kon.) | Žilina – Olomouc 2:1 (kon.) | Ostrava – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
Vlašim – Hr. Králové 3:5 (kon.) | Salzburg – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Brno – Černomorec Oděsa 1:0 (kon.)
Concordia Chiajna – Teplice 0:1 (kon.) | Plzeň – Suwon 2:0 (kon.) | Botoşani – Jihlava 0:1 (kon.)
Jablonec – Midtjylland 1:1 (kon.)
FK Jablonec
1:1 (1:1)
FC Midtjylland
Sobota 07.02.2015, 18:30Přípravný zápas

To je od nás vše. Děkuji za pozornost Karel Milec. (20:24:47)

Druhá polovina nebyla tak zajímavá, ale nějaké ty šance jsme viděli a zejména dobře chytající Špit se postaral o to že skóre zůstalo 1:1.

Tak nakonec se penalty kopa nebudou a zápas končí remízou.

90+3

90+2
    Jablonečtí šli dva na jednoho bohužel Masopust špatně přihrál a následuje pouze rohový kop.

90+2
    Po nebezpečném centru do vápna následuje druhý rohový kop pro Midtjylland.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Tentokrát šel centr na zadní tyč, ten ale proskákal do zámezí.

90
    S koncem 90 minuty uvidíme roh Jablonce.

88
    K hlavičce se dostal Larsen, ale míří nad.

88
    Ján Greguš blokuje centr do zámezí a uvidíme první rohový kop Midtjyllandu.

87
    Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Anndersson, přichází Urena.

85
    Dokonce zápasu zbývá i s prodloužením zhruba 7-8 minutek. A zápas je stále vyrovnaný je šance že uvidíme penalty!

83
    Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Sviačenko, přichází Duelund.

81
    Midtjylland se sice raduje z gólu, ten ale pro útočný faul nemůže platit.

80
    Žlutou kartu za faul dostává Martin Pospíšil.

80
    K míči se vápně dostal osamocený Kysela, který z otočky trefil jednoho z obránců! To je škoda to mohl být vedoucí gól!

79
    Tomáš Čížek rozehrál rohový kop a ve vápně se dostal k míči Kopic, jeho střela byla zablokována na další roh.