Hranice – Litovel 32:28 (kon.) | Přerov – Jičín 19:39 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná 36:27 (kon.)
TJ Cement Hranice
32:28 (16:17)
Tatran Litovel
Neděle 08.02.2015, 10:30Chance Extraliga mužů

To je z mé strany vše, hezký den. (12:43:18)

Ohlasy po utkání:

Libor Hrabal (TJ Cement Hranice): Nám se v prvním poločase nedařilo podle představ. Poté se ale naše hra výrazně zlepšila a dokráčeli jsme si pro důležité vítězství, což nás samozřejmě těší.

Lubomír Krejčíř: (Tatran Litovel): Vydařené utkání. Vypořádali jsme se s absencí Konšela, kterého nahradil Schmalz. V prvním poločase byla hra dle mých představ. Ve druhém poločase jsme nedokázali zareagovat na změnu systému domácího celku. I přes prohru jsem s dnešním zápasem poměrně spokojený a v tomto bychom chtěli pokračovat i v dalších zápasech.

Je konec. Cementu se sice v prvním poločase nedařilo podle představ a Tatran vedl 17:16, ale ve druhém dějství domácí favorit zabral a nakonec slaví vítězství 32:28. Nutno dodat, že za výkon ve druhém poločase si Cement vítězství zaslouží. Neměl to dnes ale vůbec jednoduché, protože hosté nepodali špatný výkon.

60
    Konec zápasu. (32:28)

59
    Hosté ještě dokázali odpovědět a snižují. (32:28)

58
    Domácí si konec zápasu užívají a je jasné, že získají všechny body. (32:27)

57
    A domácí hráč nezaváhal a zvýšil vedení svého celku. (31:27)

57
    Sedmička pro Cement. (30:27)

57
    Hosté ale dokázali odpovědět. Stále mají ale domácí dostatečný náskok. (30:27)

56
    Domácí opět lehce získali míč a i tento útok skončil brankou. (30:26)

56
    Trpělivá kombinace domácího celku skončila důležitou brankou. (29:26)

55
    Oddechový čas pro hosty. (28:26)

55
    Hosté se nakonec neprosadili a stav zápasu se tedy nemění. (28:26)

54
    U míče jsou opět hostující hráči, kteří kombinují na polovině Cementu. (28:26)

53
    No vida. Hosté vybojovali míč a vše zakončil přesným projektilem Mičola. (28:26)

52
    I další rychlá akce Tatranu skončila brankou. Cement ale stále vede o tři góly. (28:25)