1:3 (0:0)
Manchester United
Pondělí 16.02.2015, 20:45 • Deepdale, Preston • FA Cup
    Ander Herrera při vstřelení vyrovnávající branky.

Dnešní zápas je u konce, Manchester United sice prohrával od osmačtyřicáté minuty, přesto však duel otočil a nakonec zvítězil 1:3. Postupuje tak do čtvrtfinále. V něm na domácím hřišti přivítá londýnský Arsenal! To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost! Na přečtenou. (22:37:56)

90+5

90+5
    Poslední akce dnešního zápasu. Rohový kop pro Preston.

90+3
    Tak teď nechybělo moc a bylo to 2:3! Ashley Young však vykopl míč těsně před brankovou čarou, ten už směřoval do odkryté branky!

90+3
    Valencia raději odhlavičkoval nebezpečný centr do zámezí, roh pro Preston!

90+2
    Blind ve vápně odzbrojil Humprheye. Následně sudí odpískal faul druhého jmenovaného.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Di María dostal přihrávku od Rooneyho, běžel sám na obránce, ale nedokázal jej obelstít a o míč přišel.
    Wayne ROONEY - 1:3

88
    Manchester United právě vstřelil branku!
    WAYNE ROONEY zahrál penaltu nekompromisně do horního rohu branky, čímž dává dnešnímu duelu konečnou tečku.
    Faul Stuckmanna na Rooneyho, po němž následovala penalta pro United.

87
    Pokutový kop pro Manchester United.

87
    Stuckmann poslal k zemi Rooneyho, za což vidí žlutou kartu.
    Fellaini se raduje z vedoucí branky.

85
    Manchester hraje takticky vyspěle, na hráčích Prestonu je však vidět obrovská bojovnost, což se v těchto minutách zápasu velmi cení.