5:0 (1:0)
Hunan Xiangtao
Pondělí 16.02.2015, 14:00 • SB Sport Complex, Belek (Turecko) • Přípravný zápas

Loučí se s vámi Michal Belšán a u příštích přenosů na počtenou! Děkuji za pozornost. (15:42:56)

Už se mu to ale nepovede. Olomouc si dnes s chutí zastřílela a porazila čínský tým Hunan Xiangtao poměrem 5:0.

V první půli skóre otevřel Václav Vašíček, konkrétně to bylo ve 30. minutě. Druhou branku českého týmu přidal tři minuty po začátku poločasu číslo dvě David Houska. V 57. minutě dal třetí branku Sigmy Tomáš Chorý, o osm minut později krásnou střelou upravil Denis Cana už na 4:0. Pátou a poslední branku vsítil v 80. minutě záložník Jan Navrátil. Sigma tedy jednoznačně přehrála i porazila Hunan Xiangtao 5:0!

90

90
    Hunan se ještě pokouší dostat do vápna a vstřelit tzv. čestnou branku.

89
    Centr Javůrka se snášel na Schulmeistera, toho ale obránci dokázali uhlídat.

89
    Balon nebezpečně skákal ve vápně, nakonec byl odhlavičkován na další roh.

88
    Olomoučtí vybojovali rohový kop.

87
    Střelecký pokus Igora šel ovšem nad branku!

86
    Houska nyní fauloval na hranici vápna, čínský tým má k dispozici zajímavý přímý kop.

85
    Schulmeister se přes obránce dostal k zakončení, trefil ovšem pouze nastavenou náruč brankáře.

84
    Na pěkný průnik si nyní troufl Jan Javůrek, obránci ale na konci jeho akce zakopli míč do autu.

83
    Navrátil spěchal na pravé straně za míčem. Kdyby ho dohnal, byl by opět v dobré šanci, ale tentokráte to nedovedl. Vykopávat můžu brankář týmu Hunan Xiangtao.

82
    Zhong Haoran fauloval ve středu hřiště, Olomouc má přímý kop.

81
    Centr do vápna posílal a druhé straně obránce Huan, jenže nikdo z jeho spoluhráčů se k hlavičce nedostal.
    Jan NAVRÁTIL - 5:0

80
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A máme tu pátou branku! Obránci Hunanu zachybovali při rozehrávce, do úniku se poté dostal JAN NAVRÁTIL, který pěknou kličkou obešel brankáře a dopravil balon do sítě.

78
    Moravané se pokusili proniknout do pokutového území, nedokázali ovšem svou akci zakončit.

77
    Pěkná akce Olomouce málem skončila pátým gólem! Jan Schulmeister ale po pěkné přihrávce Navrátila zblízka přestřelil branku soupeře.