Bohemians 1905 – Jihlava 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Brno – Dukla Praha 0:1 (kon.)
Liberec – Slavia 1:3 (kon.) | Teplice – Ostrava 1:0 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 6:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:0)
FK Dukla Praha
Sobota 21.02.2015, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno (kapacita: 12550 míst) • Synot liga

Děkujeme vám za pozornost a přejeme příjemný zbytek sobotního večera. Ten můžete strávit například u některého z mnoha přenosů na našem serveru Onlajny.com. Na počtenou! (19:14:59)

Statistiky utkání mezi Brnem a Duklou Praha:

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:5.

Utkání Brna s Duklou Praha je za námi, z moravské metropole si na Julisku odvážejí tři body hosté. Po faulu Jugase na Považance totiž ve druhé půli rozehrávali penaltu, kterou s přehledem proměnil Tomáš Berger. Druhý gól mohl přidat znovu hostující Blažek, jenomže se své šance zalekl. Závěrečné minuty patřily Zbrojovce, vyrovnání se ovšem nedočkala. Čtvrtníček zakončoval těsně vedle a Markovićovi zase scházelo k zakončení z nadějné pozice několik kroků. Dukla získala tři body a v tabulce se posune, Brno zůstává zatím těsně nad sestupovými vodami.

90+2

90+2
    Keresteš měl míč na dlouhou nohu a jeho centru tak scházela razance. Nalezl pouze Gedeona, jenž nebezpečí odvrátil.

90+1
    Hosté ještě přidávají taktické střídání, Tomáše Bergera střídá na trávníku Marek Hlinka.

90
    Mat. Hanousek odvracel Kerestešův centr na roh a po něm bylo hostům horko. Hlavičkoval totiž brankář Zbrojovky Hladký, naštěstí pro Pražany přímo do prostoru, kde operoval Rada.

89
    Tomáš Berger (DUK) chtěl pozdržet rozehrávku domácích a uviděl za to žlutou kartu.

88
    Nakopnutý míč od obránců prodloužil hlavou do vápna Čtvrtníček a Markovićovi chyběly k zakončení dva kroky.

87
    Zbrojovka hraje v posledních minutách s míčem na kopačkách a tlačí se dopředu. Ve vedení je totiž stále pražská Dukla.

86
    Brno zahodilo svou největší šanci ve druhé půli! Keresteš vybojoval balon, probil se po levé straně, avšak Čtvrtníček po jeho centru zakončoval těsně vedle pravé tyče!

86
    Rada pokryl nebezpečný centr ze strany nadvakrát, nikdo z domácích nebyl připraven dorážet.

82
    Střídání v týmu hostí, Vorel přichází místo Blažka.

80
    Za hru rukou dostává domácí Košťál žlutou kartu.

79
    Na útočné polovině domácí, daleko se ale nedostali, míč získávají hosté.

72
    Domácí potřetí a naposledy střídají. Tomáš Brigant odchází ze scény, nahrazuje ho Srb Miroslav Marković.

71
    Blažek se ocitl zapomenutý zcela sám před Hladkým, ale dárek v podobě druhé branky odmítnul.