Lokeren – Mouscron 1:0 (kon.) | Oostende – Charleroi 1:3 (kon.) | Kortrijk – Westerlo 6:0 (kon.)
Cercle Brugge – Waregem 2:2 (kon.)
Cercle Brugge KSV
2:2 (0:2)
SV Zulte-Waregem
Sobota 21.02.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a týmy Cercle Brugge KSV a SV Zulte-Waregem se nakonec rozcházejí smírně 2:2. Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji a jejich tlak se časem vyplatil. V 72. minutě se trefil Kabananga a Brugge bylo v kontaktu. V 76. minutě byla po faulu na Kabanangu odpískána penalta, kterou o minutu déle proměnil Sukuta-Pasu. V 81. minutě byl navíc vyloučen Skulason a hosté dohrávali v devíti. Závěr utkání ale dokázali ubránit a udrželi tak remízu 2:2. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a na shlednou. (21:58:15)

90+4

90+1
    Poslední dnešní změna, Troisi uvolnil Trajkovskimu.

88
    Střídání Zulte – odešel Kaya, kterého nahradil Gimbert.

86
    Cornelis měl zablokovanou střelu a následně Sukuta-Pasu přestřelil. Závěr bude pro Zulte ještě hodně těžký.

85
    Cercle teď dopravilo balón do sítě, ale už předtím byl odpískán ofsajd.

84
    Aneke dostal za faul na Kabanangu žlutou kartu.

84
    Kabanangu nezastavil Aneke a dál pokračoval Buyl, ale na něj se obránci Zulte vrhli jako supi a zakončit tak nedokázal.

82
    Hosté poprvé střídají, hřiště opustil Rossi a do hry se zapojuje Aneke.

81
    Hosté zahrávali přímý kop, Skulason v souboji prudce odstrčil Cornelise a sudí Laforge mu udělil červenou kartu.
    Richard SUKUTA-PASU - 2:2