PSG – Toulouse 3:1 (kon.) | Bastia – Lille 2:1 (kon.) | Caen – Lens 4:1 (kon.)
Rennes – Bordeaux 1:1 (kon.)
SM Caen
4:1 (3:1)
Racing Lens
Sobota 21.02.2015, 20:00 • Stade Michel d'Ornano (Kapacita: 21 500) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (22:09:43)

Domácí dnes zcela zaslouženě vyhráli a připisují si do tabulky důležité tři body. První gól padl už v 7. minutě, když se z penalty trefil Féret, další gól padl až ve 35.minutě, když se trefil Sala a domácí už vedli 2:0. O dvě minuty později však vedli domácí už 3:0, když se prosadil Bazile. Hosté dokázali snížit na 3:1 ve 45. minutě, když se po nepovedené penaltě dostal k dorážce El Jadeyaoui. Domácí pak přidali ve druhém poločase ještě jednu branku a to v 75.minutě opět Sala. Domácí tak dnes jednoznačně zvítězili a v tabulce se posunují na 13. příčku před Reims.

Držení míče: 44% – 56%
    Střely celkem: 8 – 14
    Střely na branku: 4 – 3

90+1

90
    Lemar nyní dostal příliš dlouhou přihrávku do úniku po pravé straně a míč tak končí u Belona.

89
    Benezet zkusil své štěstí z hranice vápna, jeho střela však končí daleko vedle levé tyče.

88
    Féret poslal míč přímo na branku, míč však míří daleko vedlo levé tyče.

87
    Jeden z hostujících obránců nyní zahrál rukou blízko svého vápna a domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop.

86
    Domácí už zápas pouze dohrávají a příliš se do útoku neženou.

84
    Sala poslal přihrávku na svého spoluhráče který stál v ofsajdu a tak se k míči dostanou také hosté.

83
    Zápas tedy dále pokračuje.

Oba týmy se chystají zpět na trávník a zdá se že se bude za malou chvíli opět pokračovat.
    Řádění hostujících fanoušků.

Oba týmy odcházejí do kabin, pokračovat se tak tedy jen tak nebude.

Hostující fanoušci nyní házejí po policistech různé předměty a vůbec nevím kdy se opět bude pokračovat.

82
    Hostující fanoušci dělají bordel ve svém kotli a rozhodčí je nucen přerušit utkání.

81
    Da Silva nyní předvedl skvělý obranný zákrok a nedovolil tak zakončit Chavarríovi.

80
    Domácí střídají. Hřiště opouští Bazile a místo něj nastupuje Lemar.

80
    Právě se nám rozběhlo posledních 10 minut zápasu.

79
    Domácí už příliš nikam nepospíchají a spíše drží míč na svých kopačkách.

Martin Penker

Branky: 7. Féret (pen.), 35. Sala (Nangis), 37. Bazile, 75. Sala (Féret) – 45. El Jadeyaoui (Vercoutre R.)

Karty:   38. Imorou (CEN) – 59. Coulibaly (LNS), 74. Valdivia (LNS)

SM Caen: Vercoutre – Appiah, Saad, Da Silva, Imorou – Kanté, Seube (66. Adéoti), Féret (C) – Bazile (80. Lemar), Sala, Nangis (76. Benezet).
    Náhradníci: Perquis – Benezet, Adéoti, Raineau, Calvé, Beaulieu, Lemar.

Racing Lens: Belon – Bourigeaud, Ba, Landre, Gbamin – Boulenger, Valdivia (C), El Jadeyaoui (66. Madiani) – Coulibaly, Touzghar (46. Guillaume), Chavarría.
    Náhradníci: Atrous – Kantari, Le Moigne, Guillaume, Cyprien, Sylla, Madiani.

Rozhodčí: Chapron – Luzi, Viala