Den Haag – Zwolle 3:2 (kon.) | GA Eagles – Alkmaar 0:2 (kon.) | Heracles – Utrecht 1:1 (kon.)
HFC ADO Den Haag
3:2 (1:0)
PEC Zwolle
Sobota 21.02.2015, 18:30 • Kyocera Stadion - Den Haag • Nizozemská Eredivisie

To je z tohoto zápasu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Eredivisie na počtenou. (20:35:48)
    Útočník Den Haagu Michiel Kramer rozhodl utkání v 93. minutě

Je dobojováno! Byli jsme svědky skvělého zápasu, který nakonec do vítězného konce dovedli domácí, kteří po boji zvítězili 3:2!
    Den Haag byl po většinu utkání tím lepším celkem a zaslouženě se dostal do vedení 2:0, když se nejprve trefil Alberg, kterého následoval Eduardo. Zwolle však předvedlo skvělý comeback a díky brankám Rienstry a Saymaka vyrovnalo. Domácí tým si však výhru zasloužil a taky se jí dočkal, v 93. minutě se totiž prosadil kanonýr Kramer. ADO tak zvítězilo 3:2 a posunulo se na 13. příčku. Zwolle zůstává páté.

90+3

90+3
    Kramer si připsal již 14. branku v této sezoně!
    Michiel KRAMER - 3:2

90+3
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné, co se právě děje na stadionu Kyocera! ADO si přece jen bere vedení zpět! Centr propadl až na MICHIELA KRAMERA, který těsně před koncem utkání překonal brankáře Hahna.
    Mustafa SAYMAK - 2:2

90+1
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Hostům se to povedlo a ke zděšení domácích hráčů i fanoušků vyrovnávají na 2:2! Obrana Den Haagu opět nedokázala míč odkopnout do bezpečí, a tak jej MUSTAFA SAYMAK povedenou ranou poslal do sítě.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty! Podaří se hostům vyrovnat?

90
    Van der Weerff zastavil unikajícího Alberga a zaslouženě vidí žlutou kartu.

87
    Tempo hry je opravdu svižné, oba celky předvádí velice dobrý fotbal.

86
    Přímý kop Alberga s přehledem zneškodnil brankář Hahn.

84
    Na obou stranách došlo ke střídání. Domácího záložníka Maloneho nahradil Kanon. Na straně Zwolle vyměnil Babalje Ferfelis.
    Van Hintumovi se vyrovnat nepodařilo

83
    Hosté se propracovali do dobré příležitosti k vyrovnání, ale van Hintum připraveného Hansena nepřekonal.

82
    Domácí se po rohu dostali do šance, ale Kramer z blízkosti přestřelil.
    Standardní situace v podání van der Weerffa

80
    Přímý kop rozehrál van der Weerff, kterému střela sedla, ale brankář Hansen předvedl spolehlivý zákrok.