Den Haag – Zwolle 3:2 (kon.) | GA Eagles – Alkmaar 0:2 (kon.) | Heracles – Utrecht 1:1 (kon.)
Heracles Almelo
1:1 (0:0)
FC Utrecht
Sobota 21.02.2015, 20:45 • Polman Stadion (kapacita 8500 míst) • Nizozemská Eredivisie

To byl závěr! Pětasedmdesát minut jsem koukali na poměrně nudný fotbal, poté ale přišla opravdová zábava! Domácí se zásluhou Avdiće dostali do vedení, jenže hosté moc dlouho neprohrávali. Haller to vzal na sebe a perfektní střelou se mu podařilo propálit vše, co mu stálo v cestě. Pro domácí to byla jedna rána, druhá přišla o chvíli později, když Veldmate obdržel druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprchy. Konec utkání byl ještě hodně vyhecovaný, další branky už ale nepadly a utkání skončilo remízou 1:1. Ode mě je to dnes vše, děkuji vám za sledování a přeji příjemný zbytek večera. (22:40:19)

90+3

90+3
    Poslední vteřinky zápasu, míč je aktuálně v náruči Castra. Skóre už se nezmění...

90+2
    Hosté jsou usazeni na polovině domácích, obklopují jejich šestnáctku a míč se snaží procpat do brány ze všech stran, Almelo se brání zuby nehty!

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.

90
    Tak, základní hrací doba už nám vypršela, čeká nás už jen pár nastavených minutek. Ty budou ještě hodně zajímavé, kdo si odnese kolik bodů?

89
    Centru Kuma musel Castro vyboxovat na rohový kop, ze které ale hosté nic, ale vůbec nevytěžili. Možná ušetřený čas na polovině soupeře.

88
    Na druhé straně kapitán Leeuwin také nechrlí štěstí všude kolem sebe. Je vidět, že hráči obou týmů jsou hodně nervózní.

87
    Domácím fotbalistům tečou nervy. Přišli o vedení, dohrávají v deseti a ještě "si jim rozhodčí dovolí pískat fauly". Asi takto by se dal shrnout výraz kapitána Fledderuse.

86
    Tak zápas v posledních minutách dostává pořádný náboj, uvidíme, který tým se s tím lépe popere.

84
    A je to tady, na hřiště se dostává český útočník Navrátil, který nahrazuje Darriho.
    Veldmate toto utkání nedohraje.

83
    Tak to je pro domácí nepříjemné! Veldmate předvedl téměř totožný faul jako ten, za který dostal první žlutou kartu. rozhodčí ho odměnil kartou i nyní, avšak teď už byla i červená.

82
    To se nám ti hráči nějak rozjeli! Hosté mohli obrátit skóre poté, co Duplan proběhl mezi obránci a už stál sám proti brankáři, avšak nezakončil přesně.
    Sébastian HALLER - 1:1

80
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Během pár minut máme opět vyrovnáno! Míč se totiž dostal na malé vápno k SÉBASTIANU HALLEROVI, který se s ničím nerozpakoval, povodil si protihráče a vypálil sice doprostřed brány, k jeho štěstí míč parádně zapadl do brány!

79
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Mark Diemers, přichází Gévero Markiet.
    Denni AVDIĆ - 1:0

76
    Heracles právě vstřelil branku!
    No a vida! Z utahaného fotbalu tu máme zápletku v podobě prvního gólu! Domácí na útočné polovině zabojovali a po autovém vhazování se dostali k míči, do vápna poslali centr, na který si naskočil DENNI AVDIĆ a hlavou jej poslal do sítě! Dvě minuty na hřišti a hned branka!