Schalke – W. Brémy 1:1 (kon.) | Mohuč – Frankfurt 3:1 (kon.) | Augsburg – Leverkusen 2:2 (kon.)
Freiburg – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Paderborn – Bayern 0:6 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hannover 1:1 (kon.)
FC Augsburg
2:2 (0:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 21.02.2015, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:27:56)

Augsburg sice ani nyní nedokázal porazit Leverkusen, ale vzhledem k průběhu utkání, v němž dvakrát domácí prohrávali, je vybojovaný bod doslova "zlatý". Zvlášť, když se ho domácím podařilo vsítit doslova v posledních vteřinách nastavené pětiminutovky, navíc po rohovém kopu, kdy se do vápna soupeře vydal i gólman Hitz, který se na hranici malého vápna zachoval jako chladnokrevný "zabiják" a parádní střelou vyrovnal na konečných 2:2. Hosté smutní, dnes byli blízko třem bodům, které v souboji o příčku, zajišťující alespoň předkolo LM, velmi hodily.

90+5
    Marwin HITZ - 2:2

90+4
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Neskutečná paráda! Domácí měli k dispozici rohový kop, který rozehráli z pravé strany, do pokutového území se vydal i gólman MARWIN HITZ, který nakonec z malého vápna parádní střelou z otočky překonává svého kolegu Lena v brance Bayeru!

90+3
    Další skvělý zákrok Klavana, který tentokrát "vymazal" Bellarabiho na pravé straně!

90+2
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Pierre-Emile Højbjerg, přichází Nikola Durdič.

90+2
    O míč se bojuje ve středu hřiště, sudí přerušuje hru, někdo z domácích zahrál rukou.

90+1
    Ještě pět minut nastavil sudí nad rámec základní hrací doby, šance Augsburgu na vyrovnání tak stále žije!

90
    Žlutou kartu dostává Roberto Hilbert (Bayer Leverkusen).

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Baba nyní skvělým zákrokem odstavil Kießlinga od míče ve vlastní šestnáctce.

88
    Vypadá to, že i tentokrát zvítězí Bayer v Augsburgu, stejně jako v minulé sezóně.

87
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Josip Drmić, přichází Stefan Kießling.

86
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Shawn Parker.
    Stefan REINARTZ - 1:2

84
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Také Roger Schmidt měl šťastnou ruku při střídání! V 58. minutě poslal na hřiště STEFANA REINARTZE, který mu důvěru nyní splácí gólem, když se prosazuje dobrou střelou, kdy míč "zaplul" k tyči a gólman Hitz na něho nedosáhl.

84
    Ale Hakan Çalhanoğlu trefuje pouze bránícího hráče soupeře, stojícího u bližší tyče, nic z toho není.

83
    Rohový kop pro Leverkusen, hosté se tak dočkali, rozehrají z levé strany.

82
    Karim Bellarabi nyní zle vyčinil asistentovi na pomezí, domníval se, že budou mít hosté roh, ale vše bylo jinak.

Martin Dvořák

Branky: 59. Caiuby (Baier), 90+4. Hitz – 8. Drmić (Son Heung-min), 84. Reinartz (Hilbert)

Karty:   44. Papadopoulos (LEV), 75. Bellarabi (LEV), 90. Hilbert (LEV)

FC Augsburg: Hitz – Kohr (86. Parker), Callsen-Bracker, Klavan, Baba – Baier – Bobadilla, Højbjerg (90+2. Durdič), Altintop, Werner – Či Tong-won (46. Caiuby).
    Náhradníci: Manninger – Parker, Janker, Schuster, Caiuby, Framberger, Durdič.

Bayer Leverkusen: Leno – Castro, Toprak, Papadopoulos, Wendell – Çalhanoğlu, Rolfes – Bellarabi, Brandt (58. Reinartz), Son Heung-min (74. Hilbert) – Drmić (87. Kießling).
    Náhradníci: Krešić – Reinartz, Kießling, Hilbert, Donati, Boeder, Jurčenko.

Rozhodčí: Welz – Foltyn, Thomsen