SK Karviná – Val. Meziříčí 2:4 (kon.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 8:1 (kon.) | Poruba 2011 – Břeclav 5:0 (kont.)
Nový Jičín – Opava 1:4 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 4:3 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 4:5 (kon.)
Nymburk – Sokolov 2:7 (kon.) | Žďár n/S – Děčín 3:4 (0:2 po s.n.) | Bílina – Klatovy 0:2 (kon.)
Tábor – Pelhřimov 2:3 (kon.) | Vrchlabí – Mor. Budějovice 8:3 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 7:3 (kon.)
Trutnov – Jablonec n/N 3:5 (kon.)
HC Trutnov
3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 21.02.2015, 18:00 • Pro Hockey Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ

Máme tu konec dnešního utkání, které bylo nakonec velmi napínavé a bohaté na sporné a zajímavé momenty. Domácí dokonce skórovali ve třech proti pěti, ale ani to jim na body nestačilo. K dobru Trutnova musíme říci, že bojovali až do konce, ale po vyloučení Škvora do konce utkání a Kozáka do konce utkání se jejich šance na srovnání velmi snížili.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na další počtenou. (20:23:36)

60:00

59:41

59:18
    Vlci právě vstřelili branku!

A je definitivně rozhodnuto! Kotouč za záda Kukina dopravil hostující PEŘINA. Asistence: Brokeš

58:51
    Hosté kombinují, drží kotouč na svých hokejkách.

58:19
    Domácí vyhazují.

57:48
    Hosté opět v útočném pásmu.

57:14
    Souběžné vyloučení. Na straně Trutnova Chytráček, dvě minuty za napadení. Na straně Jablonce Homolka, dvě minuty za hrubost.

57:04
    Kukin kryje další šanci, tentokrát z hole Zemana.

56:44
    Trutnov vyhazuje.

56:14
    Kotouč zachytil Perutek a následně vystřelil, ale Stejskal byl pohotový.

55:55
    Hra je přerušena, hráč Jablonce ležel na ledě. Vhazuje se ve středním pásmu.

55:39
    Mohlo být rozhodnuto ale Lukáš Tondr Kukina nepřekonal!

55:02
    Jablonec drží kotouč ve své moci.

54:23
    No a tady se začíná dít něco, co ani neumíme vysvětlit. Domácí Kozák dostává 5 + TH za bodnutí koncem hole.

54:23
    Voženílek opět nepřesně rozehrál, zakázané uvolnění.

54:01
    Kotouč se dostal až do Kukinovy lapačky. Trutnovu ubíhá čas.

54:00

53:17
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale hostující vyhodili kotouč mimo hřiště. Sudí Kareš rozhodl, že byl tečovaný.

Ondřej Poul

Matěj Poul

Marek Voňka

Branky a nahrávky: 1. Smékal (Škvor, Janoušek), 44. Chytráček (Perutek), 52. Veselý (Chytráček) – 14. Frk (Mulač), 17. Petrmichl (Mulač, Brokeš), 34. Brokeš (Pavlů), 39. Bříška (Tondr), 60. Peřina (Brokeš)

HC Trutnov: Jeschke (od 34. Kukin) – Voženílek, Škvor, Dufek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Kozák, Šimoníček, Zítka – Koutník, Březina, Perutek – Veselý, Chytráček, Luštinec – Vacek, Janoušek, Smékal
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abraham, M. Tondr – Šulc, Bříška, L. Tondr, Mulač, Brokeš, Pulec, Homolka, Peřina, Žďárský, Šír, Maďar, Hloušek, Frk

Rozhodčí: Kareš – Tasch, Potůček