SK Karviná – Val. Meziříčí 2:4 (kon.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 8:1 (kon.) | Poruba 2011 – Břeclav 5:0 (kont.)
Nový Jičín – Opava 1:4 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 4:3 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 4:5 (kon.)
Nymburk – Sokolov 2:7 (kon.) | Žďár n/S – Děčín 3:4 (0:2 po s.n.) | Bílina – Klatovy 0:2 (kon.)
Tábor – Pelhřimov 2:3 (kon.) | Vrchlabí – Mor. Budějovice 8:3 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 7:3 (kon.)

56:57
    Karvinský David Hoďa dostává pět minut plus dokonce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

54:43
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    MARTIN VARGA svým zásahem přibližuje svůj tým k výhře. Bez asistence.

45:35
    Tomáš Malík je vyloučen na dvě minuty za držení jednoho z hostujících hráčů.

40:01

40:00

39:59
    Karviná vstřelila branku!
    V přesilové hře snižuje na rozdíl jediné branky JAKUB SZAJTER. Asistence: David Hoďa, Vladimír Luka.

38:40
    Krosčekem se provinil David Varga z hostujícího týmu.

37:06
    Hostující Vojtěch Baroš podrazil protihráče a je vyloučen.

33:59
    Domácí Karel Vydra je vyloučen za sekání.

32:47
    Za domácí výběr snižuje MARTIN KASPERLÍK. Asistence: Jakub Szajter, Vladimír Luka.

27:16
    Třetí branku Valašského Meziřící vstřelil RENÉ KYSUČAN. Asistence: Vladimír Cink.

24:53
    Za podražení je vyloučen na dvě minuty hostující Patrik Kovář.

23:47
    Vedení hostujícího celku navyšuje přesnou trefou ONDŘEJ MARTINÍK. Asistence: Miroslav Škumát.

20:01

20:00

17:57
    Za krosček se jde posadit na dvě minuty domácí Jan Fišera.

14:45
    Vyloučení na straně domácích. Sekáním se provinil Karel Vydra, který navíc ještě dostává osobní desetiminutový trest.

Ondřej Monski

Branky a nahrávky: 33. Kasperlík (Szajter, Luka), 40. Szajter (Hoďa, Luka) – 6. Cink (Kysučan), 24. Martiník (Škumát), 28. Kysučan (Cink), 55. Varga

SK Karviná: Tomšů (Volf) – Čintala, Deutsch, Dýrr, Fišera , Foltyn, Hoďa, Chomič, Jaroch, Juhász , Kasperlík M., Kasperlík O., Křibík, Luka, Malík, Opravil, Orság, Szajter, Vyčesaný, Vydra, Zamecznik.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Řezáč, Finkes, Valentík, Kaluža, Kovář, Jedlička, Varga Martin, Kysučan, Kuchta, Cink, Škumát, Martiník (C), Studený, Slovák, Baroš, Varga David.