Kladno – Sparta 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 2:7 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 1:11 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 5:1 (kon.) | Liberec – Slavia 3:1 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 3:9 (kon.)
Piráti Chomutov
1:11 (0:4, 1:3, 0:4)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 21.02.2015, 12:45 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů

Debakl je na světě! Chomutovští junioři vůbec nezvládli dnešní zápas a svému soupeři z Vítkovic podlehli rozdílem deseti branek! Toto je ode mne vše a přeji vám hezký zbytek soboty. Někdy u onlajnu na počtenou. (14:42:01)

60:00

59:48
    Střelu Aleše Macháčka kryje René Svoboda do své moci. Vhazuje se tak opět před brankářem Vítkovic.

59:30
    Icing hostů.

59:23
    Chrpa se snažil vylepšit střeleckou pozici, ale přišel o kotouč.

59:02
    Hosté už kontrolují vývoj zápasu.

58:01
    Začali poslední dvě minuty třetí třetiny a dá se říct, že celého zápasu.

57:08
    Hosté procházejí domácí obranou jako nůž máslem. Dvořák musel řešit další nepříjemnou situaci.

56:08
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    To už je vážně exhibice! Illéš nahrál na FILIP KUŤÁK a ten střílí jedenáctou trefu hostů. Asistence: Jakub Illéš a Martin Blahuta.

55:13
    A je to tu. Vítkovice dávájí desátou branku! O tu se postaral DOMINIK KAFKA. Asistence: Tomáš Jáchym.

53:59
    Kuťákův pokus kryje Dvořák a vhazuje se tak po jeho levici.

53:02

52:47
    Vylučuje se na obou stranách. Za domácí je vyloučen Lukáš Dubeň – 2 minuty za vysokou hůl a na vítkovické straně je vyloučen Dominik Rudl za hrubost.

52:13
    První minuta přesilovky se domácím nedaří, hosté se tak zatím bez problémů brání.

51:02
    Vítkovice se nyní budou muset bránit ve čtyřech. Na dvě minuty je vyloučen David Sysala – nedovolené bránění.

50:30
    Ostravský celek má násko osmi branek, přesto nepřestává s útočením. Dostanou domácí i desátý gól?

49:01
    Trestné střílení proměňuje TOMÁŠ GŘEŠ, který prostřelil Dvořáka mezi betony a potrestal tak faul chomutovského Dubeně.

49:01
    Je nařízenou trestné střílení pro Vítkovice.

48:20
    Gřeš dostal nahrávku z druhé strany od svého spoluhráče, avšak bekhnedovou kličkou Dvořáka nepřelstil.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 30. Wágner (Dubeň, Szathmáry) – 2. Jáchym (Rimmel, Gřeš), 6. Kuťák (Blahuta), 7. Ballner (Sysala), 18. Gřeš (Bail, Blahuta), 22. Česlík (Sysala, Ballner), 25. Gřeš (Bail, Kafka), 34. Kuťák (Illéš, Blahuta), 48. Blahuta (Illéš, Kuťák), 50. Gřeš (TS), 56. Kafka (Jáchym), 57. Kuťák (Illéš, Blahuta)

Piráti Chomutov: Lukeš (7. Dvořák) – Meliško, Hierman, Cestr, Dubeň, Szathmáry "A", Černý "A" – Procházka, Wágner, Šťoviček "C", A. Macháček, D. Kaše, Jirušek, Tupý, Veselý, Bednář, Kellerstein, Huňady, P. Macháček, Strunz, Crhpa.
    HC Vítkovice Ridera: Svoboda – Adámik, Hawlík, Weinhold, Puzič, Charvát "C", Bail, Rudl – Ballner, Rimmel, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Kuťák "A", Beneš, Sysala, Jáchym.

Rozhodčí: Turčan – Koskuba, Šulo