Kladno – Sparta 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 2:7 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 1:11 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 5:1 (kon.) | Liberec – Slavia 3:1 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 3:9 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
HC Slavia Praha
Sobota 21.02.2015, 16:00DHL Extraliga juniorů

To ode mne pro dnešek vše. Doufám, že jste si utkání užili a těším se zase někdy na shledanou. (18:13:17)

Liberec udržel vedení a slaví vítězství na pražskou Slavií. Ve třetí třetině Tygři ustáli závěrečný tlak Sešívaných.

60:00

59:21
    Andres to v posledních minutách bere hodně na sebe, ale ani teď si na Stezku střelou zápěstím nepřišel.

57:47
    Kotouč se od bruslí Mrázka odrazil mezi kruhy k Andresovi, který se do něj pořádně opřel. Zaduněl však jen zadní mantinel.

56:55
    Nyní však Severočeši vyhodili jen na zakázané uvolnění.

56:19
    Tygři se už nikam neženou a šetří pro sebe čas.

55:01
    Stezka vyrazil Knotovu střelu do ochranné sítě.

53:09
    Kotouč se z ničeho nic odrazil před Nováka, který svoji ránou golfovým úderem vyprášil jen pravý beton libereckého brankáře.

52:01
    Saňa si od modré čáry sjel pro přihrávku od Andrese, ale poté zamířil mimo tygří klec.

51:27
    Liberecká hráčská lavici dostala menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

51:05
    Drahorádovu ránu tečoval těsně před Stezkou Tejral a kotouč se od ledu odrazil nad libereckou bránu.

50:36
    Sešívaní jsou v přesilovce statičtí, Tygři zatím úspěšně brání svoji klec.

49:46
    Jedlička (LIB) dostává dvě minuty za podražení.

49:30
    Gólman Severočechů se blýskl hned proti trojici Slávistů.

48:34
    Svižnou střelou se prezentoval Bureš, Stezka pozorný.

Jan Kousal

Branky a nahrávky: 9. Král, 11. Zachar, 22. Havlas (Král, M. Šír) – 29. Nestrašil (Červený, Josefus)

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek (C), M. Šír, Arlt, Beránek, Husa, Divila – Babec, Suska, R. Šír, Huňa, Král, Svoboda, Jedlička, Zachar, Havlas, Paločko, Heřmánek
    HC Slavia Praha: Frodl (Sovák) – Novák, Saňa (C), Straka, Drahorád, Bureš, Kottek, Knot – Červený, Sládek, Kasala, Nestrašil, Ječný, Josefus, Vyskočil, Tejral, Hlinka, Andres, Furch

Rozhodčí: Horinek – Kajínek, Zavřel