Vlašim – Písek 2:2 (kon.) | Senica – Šamorín 1:1 (kon.) | Ružomberok – Třinec 1:2 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 1:2 (kon.) | Poprad – Košice 0:0 (zruš.) | Myjava – Zlín 0:1 (kon.)
Sokolov – Chomutov 3:3 (kon.) | Trnava – Haladás 3:2 (kon.) | Trenčín – Frýdek-Místek 5:2 (kon.)
Győr – Slovan Bratislava 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Fehérvár 0:1 (kon.)

Sokolov právě vstřelil branku!
    Je opět vyrovnáno! Do střelecké listiny se zapsal také FRANTIŠEK DŘÍŽĎAL, který poslal míč za záda chomutovského gólmana.

75
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Gólová přestřelka pokračuje! Chomutov si bere vedení zpět, když technická střela IVANA KOLEVA zapadla přesně k levé tyči.

68
    Chomutovu však jednobrankový náskok nevydržel ani čtvrt hodiny, Přeučil totiž zahrával rohový kop, po kterém gólman hostí vyrazil míč jen k nohám střídajícího ROSTISLAVA ŠAMÁNKA, který z bezprostřední blízkosti neměl sebemenší problém dopravit míč do brány.

56
    Hosté během necelých deseti minut otáčejí nepříznivý vývoj ve svůj prospěch a poprvé v zápase se tak ujímají vedení! Na nadýchaný centr z pravé strany si naskočil MARTIN BOČEK a hlavou usměrnil míč do sítě.

48
    Na startu druhé půle se hosté postarali o vyrovnání! Zasloužil se o něj TOMÁŠ ČESLÁK, po jehož ráně míč s přispěním levé tyče Dvořákovy svatyně skončil až za brankovou čárou.

46

Úvodní dějství je minulostí. Hra v něm byla poměrně vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách. Skórovat se však podařilo pouze domácímu týmu, který si díky brance Vaněčka vytvořil jednogólový náskok.

45

22
    O navýšení vedení se pokusil také Urma, ovšem svůj pokus nasměroval pouze do tyče.

21
    Po kombinační souhře mezi Kosakem a Přeučilem padla druhá branka, ta však z důvodu ofsajdového postavení nemohla být uznána.
    Fotka ze zápasu.

9
    Domácí se v úvodu utkání ujímají vedení! Skóre otevřel DAVID VANĚČEK, který u vzdálenější tyče skluzem usměrnil míč do sítě po střele Urmy.

1

Příjemné sobotní odpoledne přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům. Příprava na jarní část sezony je v plném proudu, své o tom ví také FK Baník Sokolov a FC Chomutov, tedy mužstva, která si na dnešní den domluvila přípravný zápas. Utkáním, jehož úvodní výkop je naplánován od 14 hodin, vás prostřednictvím online textové reportáže bude provázet Lukáš Jasoněk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Lukáš Jasoněk

Branky: 9. Vaněček, 68. Šamánek, 78. Dřížďal – 48. Česlák, 56. Boček, 75. Kolev

FK Baník Sokolov: Dvořák I. – Hrubý, Vondráček, Hofmann, Urma – Čada, Machek – Vaněček, Dvořák II., Kosak – Přeučil
    II. poločas: Dvořák I. – Blažek, Dřížďal, Mestl, Urma – Čada, Vrtělka – Kosak, Šamánek, Dvořák II. – Přeučil

FC Chomutov: Zaťko (46' Tvrdoň) – Hyneš (60' Šefirovič), Kubík, Bohata, Grubiša – Kravar, Doksanský (60' Kolev) – Strada (60' Awuku), Česlák (60' Dolejška), Klimeš (46' Pikl) – Boček