Vlašim – Písek 2:2 (kon.) | Senica – Šamorín 1:1 (kon.) | Ružomberok – Třinec 1:2 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 1:2 (kon.) | Poprad – Košice 0:0 (zruš.) | Myjava – Zlín 0:1 (kon.)
Sokolov – Chomutov 3:3 (kon.) | Trnava – Haladás 3:2 (kon.) | Trenčín – Frýdek-Místek 5:2 (kon.)
Győr – Slovan Bratislava 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Fehérvár 0:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
3:2 (1:1)
Szombathelyi Haladás
sk Sobota 21.02.2015, 14:30Přípravný zápas

Tak "bíli andeli" dotiahli zápas do úspešného konca a zvíťazili v ňom 3:2. Od 31. minúty domáci prehrávali, no v 44. minúte zavelil Spartak k obratu a tak v poslednom prípravnom zápase víťazí nad maďarským Haladásom tesne 3:2. Ďakujeme, že ste nás sledovali a tešíme sa na vás v jarnej časti Fortuna ligy. (16:27:03)

90+3

90+1
    Začal sa nám odpočítavať nadstavený čas.

86
    Tak Haladas predsa len znižuje na 3:2! Dočkáme sa vyrovnania?

81
    Zápas sa nám pomaly, ale isto chýli ku koncu. Ešte 9. minút plus nadstavený čas.

71
    Gól! Tak domáci otáčajú stretnutie jasne vo svoj prospech a zvyšujú na 3:1.

70
    Pred nami je ešte 20. minút stretnutia. Stav zápasu je zatiaľ 2:1.

60
    Trnavským futbalistom sa v lige až tak nedarí a s 26 bodmi sa nachádzajú na 6. mieste. V Slovenskom pohári sa však dostali do semifinále, kde sa v najväčšom slovenskom derby stretnú s tímom z hlavného mesta ŠK Slovan Bratislava.

55
    Gól! Tak pomerne skoro vidíme v druhom polčase prvý gól. Autorom gólu je domáci SPARTAK TRNAVA.

51
    Zatiaľ to vyzerá na remízu, ktorú "trnaváci" okúsili v jesennej časti Fortuna ligy 5-krát.

46
    Začal sa druhý polčas.

Za spomenutie stojí, že v Trnave sa momentálne dokončuje rekonštrukcia štadiónu, ktorá bola finančne podporená štátom. Trnavskí priaznivci sa tak budú môcť pýšiť krásnym štadiónom, na ktorom sa pravdepodobne predstaví aj Slovenská reprezentácia.

Po prvom polčase máme stav vyrovnaný 1:1. Domáci od 3. minúty dokonca prehrávali o gól, no tesne pred začiatkom nadstaveného času vyrovnali. Dúfajme, že sa Spartaku v druhom polčase bude dariť a uvidíme góly v bránke Haladásu.

45+2
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Trnava minútu pred koncom riadnej hracej doby prvého polčasu vyrovnáva a do šatní sa tak pôjde za stavu 1:1!

44
    Trnava dala gól!

35
    Súper nášho fortunaligistu sa po polhodine hry dostal do vedenia. Pred nami je však ešte dostatok času a tak zápas z trnavského pohľadu vôbec nie je stratený. Meno strelca doplníme hneď, ako to bude možné.

31
    Szombathelyi Haladás dáva gól!

10
    Úvodných 10 minút tohto zápasu je za nami, ale presný zásah sme v nich doposiaľ nevideli a stav je stále 0:0.