Vlašim – Písek 2:2 (kon.) | Senica – Šamorín 1:1 (kon.) | Ružomberok – Třinec 1:2 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 1:2 (kon.) | Poprad – Košice 0:0 (zruš.) | Myjava – Zlín 0:1 (kon.)
Sokolov – Chomutov 3:3 (kon.) | Trnava – Haladás 3:2 (kon.) | Trenčín – Frýdek-Místek 5:2 (kon.)
Győr – Slovan Bratislava 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Fehérvár 0:1 (kon.)
AS Trenčín
5:2 (3:0)
FK Frýdek-Místek
sk Sobota 21.02.2015, 14:30Přípravný zápas

Tak druholigový český zástupca si berie do Frýdku-Místku debakel 5:2. Za Trenčín sa presadil 2. krát Holúbek a po jednom góle si pripísali Rabiu, Jairo a Edmond. Za MFK sa presadil Matúš a Mehremič. Ďakujeme, že ste nás sledovali a môžete sa na nás tešiť aj v jarnej časti Fortuna ligy. (16:37:00)

90+1

87
    Dnes sme zatiaľ videli už 7 gólov. Toľko gólov môžeme pozorovať v hokeji. Pre domácich priaznivcov to je teda veľmi zaujímavý zápas.

86
    EDMOND po spolupráci s Maduom zvyšuje na 5:2!

84
    MEHREMIČ znižuje stav stretnutia na rozdiel dvoch gólov! Podarí sa MFK ešte vyrovnať?

71
    Na ľavom krídle sa uvoľnil Lobotka, no jeho strela mierila len do bočnej siete. Sľubná šanca.

70
    Druhý tím Fortuna ligy v druhom polčase zmiernil tempo, no stále má pred Frýdkom-Místkom sľubný náskok.

66
    MATÚŠ spolu so svojimi spoluhráčmi predviedol nádhernú akciu a tak mesto Marlenky znižuje na 4:1.

58
    JAIRO využil nedorozumenie medzi brankárom a obrancom Frýdku-Místku a tak posiela Trenčín už do 4 gólového vedenia!

52
    Holúbek mohol zavŕšiť hetrik, no trafil len žrď.

46
    Začal sa druhý polčas.

Tak Trenčín v prvom polčase jasne dominuje a predviedol to aj gólovo. 2. krát sa presadil Holúbek a raz Rabiu a stav je teda 3:0. Bude toto gólové šialenstvo pokračovať aj v druhom polčase? Nechajme sa prekvapiť.

45
    Prvý polčas sa skončil.

42
    HOLÚBEK zvyšuje na 3:0! Tak dnes sa to vyzerá na debakel. V spleti viacerých hráčov za lopta odrazila k HOLÚBEKOVI a ten silnou ranou prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste.

38
    RABIU sa dostal do samostatného úniku a proti Prepslovi nezaváhal! RABIU tak posiela AS Trenčín do pohodlného dvojgólového vedenia.

30
    Tak trenčania konečne zúžitkovali aktivitu a dostávajú sa do vedenia 1:0. Trenčanom vyšiel nacvičený signál z priameho kopu bezchybne. Holúbek prekonal hlavou dezorientovaného Prepsla.

27
    Trenčín je omnoho aktívnejší, no gól sme stále nevideli.

19
    Žídek fauloval Jaira, ktorý následne kopal penaltu, no jeho strela mierila do brvna a stav je nezmenený 0:0.

Úvodné zostavy:

AS Trenčín: Šemrinec – Čögley, Kleščík, Rundič, Madu – Lobotka – Bero, Rabiu – Van Kessel, Holúbek – Jairo

MFK Frýdek-Místek: Prepsl – Šverček, Mehremič, Coufal, Žídek, Literák, Just, Vašenda, Jurišič, Vaněk, Ďuriška