Nový Bor – Polička 1:6 (kon.) | SK Jilemnice – Gioia B2Balance Brno 4:10 (kon.) | Družba Vys. Mýto – SMR PLUS Zlín 0:4 (kon.)
Větřní – CHEMCOMEX Praha 3:8 (kon.)
SK SICO SC Jilemnice
4:10 (2:6)
Gioia B2Balance Brno
Sobota 21.02.2015, 16:00 • Sportovní hala Jilemnice • Playoff celostátní ligy sálového fotbalu

Ze sportovní haly v Jilemnici se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (17:43:01)

Do dalšího kola tedy po výsledcích 4:10 a 1:6 postupuje Gioia B2Balance Brno.

Mohli jsme vidět krásnou odvetu 1. čtvrtfinále, ač tomu výsledek moc neodpovídá, tak především druhém poločase byl zápas vyrovnaný.

40
    Gioia B2Balance Brno právě vstřelilo branku! Autorem branky je CENEK, který proměnil PK, když míč trefil přesně do protipohybu brankáře.

40
    6. faul pro SK Jilemnice, provinil se Pavel Kraus. Penaltu bude zahrávat Cenek...

39
    Král přestřelil!

39
    6. faul hostů provinilým Doubravský, domácí budou zahrávat penaltu.

38
    Gioia B2Balance Brno právě vstřelilo branku!
    Po následné rozehrávce skóroval PROKEŠ TOMÁŠ.

38
    A hned 5. chyba domácích – provinil se Pavel Kraus.

38
    V zápětí 4. faul domácích – provinilým je Jaroslav Smolík.

38
    V počátku 38 minuty po krásné akci SK Jilemnice Kraus přestřelil.

37
    3. faul a 3. ŽK pro SK Jilemnice. Provinil se Miroslav Král.

37
    5. faul pro Brno, provinil se Milan Klimeš skluzem trefil domácího hráče.

36
    Brankář domácích krásně zasáhl po přízemní střele hostujícího útočníka.

36
    Další žlutá karta pro Brno – Martin Hanuš, je to také 4. faul ve druhém poločase.

35
    CENEK ČENĚK kompletuje hattrick střelou do pravé šibenice z první po přihrávce z autu

35
    SK Jilemnice právě vstřelila branku!
    Z následného pokutového kopu z dorážky snižuje SMOLÍK.

35
    3. faul a žlutá karta pro Cenka Čeňka

Vojtěch Hájek

Branky: 13. SETAL, 18. Fišar, 23. Kraus, 35. Smolík – 8. Doubravský, 9. PROKEŠ, 9. Čeněk, 12. Klimeš, 17. Malko, 19. Cenek, 34. Klimeš, 35. Cenek, 38. Prokeš, 40. Cenek (pen.)

Karty:   10. Kraus (JLM), 29. Paůlu (JLM), 35. Cenek (JLM), 36. Hanuš (JLM), 37. Král (JLM)

SK SICO SC Jilemnice: Tomeš – Paůlu, Šnorbert, Smolík, Král, Srkal, Močkovský, Machát, Brádle, Fišar, Kraus (C), Šenold
    Gioia B2Balance Brno: Bartoň – Cenek, Hoiniš, Prokeš, Doubravský, Malk, Klimeš, Kubica

Rozhodčí: Oldřich Frajt, Roman Daněk, Zbyněk Prinz