Vienna Capitals – Znojmo 4:5 (po pr.)
spusu Vienna Capitals
4:5 (2:1, 0:0, 2:3 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 21.02.2015, 17:30 • Albert Schütz Eishalle • Erste Bank Young Stars League

Konec zápasu. (19:47:14)

64:11
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojemští hokejisté nakonec rozhodují o vítězi dnešního utkání. JIŘÍ KUNTOŠ vyslal přesnou střelu a kotouč si našel cestu přímo za záda domácího brankáře.
    Asistence: Michale Mandát.

62:42
    Vyloučen Wieser (VIE) – 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě.

60:12
    Oba týmy jsou již kompletní.

60:01

Ani třetí třetina vítěze nepřinesla. Za malou chvíli tedy začne prodloužení.

60:00

58:18
    Orli se ale rozhodně nehodlají jen tak vzdát. MICHAEL MANDÁT nenechal domácí z vedení radovat příliš dlouho a po přesné střele znovu srovnává skóre dnešního utkání.
    Asistence: Dominik Synek.

58:12
    Vyloučen WIeser (VIE) – 2 min. za hrubost. Ve stejném čase odjíždí na trestnou lavici i Kuntoš (ZNO), který si odpyká stejný trest.

56:30
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Necelé čtyři minuty před koncem třetiny se domácí znovu připomínají a SASCHA BAUER strhává vedení na stranu vídeňského celku.
    Asistence: Benjamin Nißner, Julian Preiser.

54:04
    Znojemští jsou v plném počtu.

52:58
    DOMINIK SYNEK se nezalekl oslabení, které Znojmo hraje a ve vhodné situaci překonává domácího brankáře.
    Asistence: Zbyněk Horák.

52:04
    Vyloučen Salát (ZNO) – 2 min. za sekání.

51:46
    Vídeň znovu strhává vedení na svoji stranu po zásluze PATRICKA BOLTERLEHO.
    Asistence: René Pospisil.

46:11
    Orli se v oslabení ubránili a jsou znovu na ledě v pěti.

44:11
    Na trestnou lavici odjíždí Hačecký (ZNO), který obdržel dvou minutový trest za hákování.

42:43
    DOMINIK SYNEK si hravě poradil s domácím brankářem a srovnává stav utkání na 2:2. Orli stále mají dostatek času na to, aby dokázali zvítězit v základní hrací době.
    Bez asistence.

40:01
    Spolu se začátkem třetí třetiny probíhá i střídání domácích brankářů. Místo Zopfa mezi tři tyče naskakuje Malik.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 4. Pospisil (Großlercher), 14. Hackl (Großlercher, Szabad), 52. Bolterle (Pospisil), 57. Bauer (Nißner, Preiser) – 7. Koňařík (Synek), 43. Synek, 53. Synek (Horák), 59. Mandát (Synek), 65. Kuntoš (Mandát)

spusu Vienna Capitals: Zopf (40. Malik) – Kotinsky, Wieser, Pospisil, Worel, Hackl, Pelz, Schönwetter, Preiser – Maxa, Großlercher, Szabad – Bauer, Nißner, Schlögl – Bortelre, Znenahlik, Ranftl – Maier, Schneider, Köchl.
    HC LERAM Orli Znojmo: Bača (Daňo) – Koňařík, Mandát, Salát, Švanda, Nahodil, Kruckovyč – Hačecký, Horák, Synek – Svatuška, Toman, Forman – Bulín, Kuntoš.