Barys – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:4 (kon.)
Ufa – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Toljatti – Kazaň 1:4 (kon.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:3 (kon.)
Viťaz – Čerepovec 1:4 (kon.) | Minsk – Riga 1:0 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Slovan – Petrohrad 5:2 (kon.) | Záhřeb – Jokerit 4:5 (0:1 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Neděle 22.02.2015, 13:00 • Arena Jugra • KHL

Máme za sebou vyrovnané, leč nepříliš atraktivní mač mezi Jugrou a Jekatěrinburgem. Domácí se ujali vedení už ve 14. minutě a udrželi jej až do konce, hrdinou Chanty-Mansijsku se stal brankář Barry Brust, jenž zneškodnil všech 29 střel soupeře. Jeho protějšek Jakub Kovář si připsal 28 zákroků a jednou inkasoval. Z mé strany je to vše, u dalších onlajnů na počtenou! (15:24:17)

60:00

60:00
    Se závěrečnou sirénou se strhla mela mezi Palushajem a Jacenkem, oba jsou vyloučeni za hrubost.

59:00
    Běží poslední minuta základní hrací doby!

58:35
    Oddechový čas pro Avtomobilist.

57:52
    Hosté to zkouší bez brankáře!

57:16
    Barry Brust znovu přerušuje hru, udrží bývalý brankář Medveščaku nulu? Má k tomu velice blízko.

54:58
    Ojedinělý útok hostů vyřešil Barry Brust, hra je přerušena.

52:30
    Utkání rychle spěje ke svému konci, nyní už se hraje bez šancí a hra je plná nepřesností.

50:18
    Gusev pálil od modré, Jakub Kovář zasáhl netradičně maskou.

48:11

46:11
    Jevgenij Chvostov je vyloučen na dvě minuty za napadení.

45:59

44:22
    Domácím se přesilovka příliš nedaří, Kovář ještě nemusel zasahovat.

43:59
    Anton Lazarev je vyloučen na dvě minuty za sekání.

40:49
    Magogin nahodil na Kováře, ten bez problémů zasáhl.

40:01

Máme za sebou 40 minut utkání, v němž Jugra stále vede nad Chanty-Mansijskem 1:0. Ve druhé třetiny branka nepadla, o něco aktivnější však byli hosté. Domácí mohou líbat výstroj Barrymu Brustovi, který stále drží čisté konto. Třetí třetina začne ve 14:40.