Barys – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:4 (kon.)
Ufa – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Toljatti – Kazaň 1:4 (kon.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:3 (kon.)
Viťaz – Čerepovec 1:4 (kon.) | Minsk – Riga 1:0 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Slovan – Petrohrad 5:2 (kon.) | Záhřeb – Jokerit 4:5 (0:1 po s.n.)
Traktor Čeljabinsk
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Metallurg Magnitogorsk
Neděle 22.02.2015, 13:00 • Yunost Sport Palace • KHL

Děkuji za pozornost. Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek dne. (15:24:06)

V dnešním utkání zaslouženě vítězí hosté z Magnitogorsku, kteří se dokázali prosadit v každé třetině a díky brankám Potěchina, Těreščenka, Kováře a Osaly si odváží tři body. Domácím nepomohla ani trefa Martina Růžičky, který se prosadil v 33. minutě.

60:00

59:25
    Domácí to zkouší v šesti.

59:10
    Kovář nahazuje na Demčenka, který přerušuje hru.

58:20
    Hosté nahazují ze středního pásma a hrají už vyloženě na čas.

57:38
    První lajna hostů teď víc jak minutu držela kotouč v útočném pásmu a to pro domácí není vůbec dobré. Na zdramatizování utkání jim už moc času nezbývá.

56:20
    A nyní u kotouče domácí. Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

55:40
    Hosté s kotoučem na holích kombinují ve vlastní obranném pásmu.

54:49
    Zblokovaná střela Kováře končí v ochranné síti a bude se vhazovat před Demčenkem.

54:29
    Buly po levici Košečkina.

52:15
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách a hosté kombinují na vlastní polovině.

51:45
    Oboustrané vyloučení za hrubost. Za domácí Veličkin a za hosty Kovář. Oba si odsedí dvě minuty.

51:45
    Menší potyčka mezi Kovářem a Veličkinem.

51:00
    Domácí v útočném pásmu, ale nemůžou se dostat do žádné lepší střelecké pozice.

49:16
    Další vyloučení na straně hostí a ještě tu může být drama. Potěchin vlyoučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
    DAVYDOV ILJA - 2:4

48:11
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Domácí přeci jen přesilovou hru využívají. Po ose Bulis, Quint se dostal kotouč na modrou čáru k ILJOVI DAVYDOVOVI, který svým tvrdým projektilem rozvlnil síť za Košečkinem. Asitence: Deron Quint, Jan Bulis.

47:30
    Domácí kombinují kolem branky Košečkina, ale hosté se dokázali osvobodit.

David Kruj

Branky a nahrávky: 33. Růžička (Quint), 49. Davydov (Quint, Bulis) – 20. Potěchin (Timkin), 29. Těreščenko (Birjukov), 35. Kovář (Mozjakin, Zaripov), 45. Osala (Brent, Jakutsenja)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Garnett) – Quint, Atjušov, Kondratjev, Petrov, Davydov, Martynov, Borodkin, Penkovskyj – Čistov, Pare, Bulis – Veličkin, Vasilčenko, Glinkin – Růžička, Osnovin, Pestunov – Panov, Kokujov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Antipin, Birjukov, Bartyšin, Těreščenko, Malenkich, Lee, Bereglazov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Potěchin, Kosov, Kaletnik – Zacharov, Brent, Timkin – Kamenev, Junkov, Jakutsenja – Osala.

Rozhodčí: Gašilov Viktor, Naumov Denis, Raming Stanislav, Misjur Sergei