Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 3:4 (po pr.) | K. Vary – Zlín 3:4 (0:1 po s.n.)
Sparta – Pardubice 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 6:3 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:2 (kon.)
Litvínov – Vítkovice 5:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
AZ Havířov
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Neděle 22.02.2015, 17:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Play-off Chance ligy

Z Havířova je to pro dnešní den vše, už zítra se bude hrát čtvrtý zápas série – od 18 hodin. (19:47:23)

Je u konce další zápas čtvrtfinálové série mezi Havířovem a Třebíčí. Hokejisté Horácké Slávie si dnes výhru zajistili až v závěru utkání, kdy nejprve vyrovnali těsně před konce základní hrací doby a následně uhráli i samostatné nájezdy.

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Horácká Slavia Třebíč.
    Rozhodující branku vstřelil DAVID DOLNÍČEK.

4. série
    0:1
    David Dolníček si položil Danečka a zasunul mu puk kolem betonu.

4. série
    0:0
    Lukáš Doudera trefuje pouze vyrážečku brankáře.

3. série
    0:0
    Marek Loskot udělal bekhendový blafák, ale Horčička puk vyrazil.

3. série
    0:0
    Lukáš Havel trefil zřejmě Danečka a puk šel mimo.

2. série
    0:0
    Jakub Šlahař trefil pouze lapačku Hořčičky.

2. série
    0:0
    David Dolníček neproměňuje, Daneček si lehnul a puk pokryl.

1. série
    0:0
    Aron Chmielewski trefuje pouze beton Horčičky.

1. série
    0:0
    Matěj Pekr chtěl přehodit Danečka, ale minul branku.

Samostatné nájezdy začínají.

Rolba nyní čistí ledovou plochu, středový pruh pro nájezdy.

Ani po třech třetinách a 10 minutovém prodloužení se nerozhodlo. Budou následovat samostatné nájezdy.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:16
    Ostrčilova střela od modré byla tečovaná, ale mimo branku.

68:52
    Erat směroval nebezpečnou přihrávku před branku, ale naštěstí pro AZ tam nikdo nesjel.

68:17
    Zakázané uvolnění Třebíče, hra se stěhuje před branku Horčičky.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 39. Doudera (TS), 45. Chmielewski – 30. Havel (Erat), 59. Erat (Dolníček, Zdráhal J.), rozh. náj. Dolníček