Chomutov – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 5:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:8 (kon.)
Havířov – Opava 3:5 (kon.) | PZ Kladno – Písek 6:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 6:3 (kon.)
PZ Kladno
6:3 (0:1, 3:1, 3:1)
IHC Králové Písek
Neděle 22.02.2015, 14:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (16:14:53)

58:58
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Co by se muselo stát, aby Pézetka nevyhrála? Minutu před koncem základní hrací doby si našla cestu do hostující klece střela JANA KOLENATÉHO. Asistence: Jiří Neiss, Adam Zich.

56:47
    A znovu svítí brankové světlo. V oslabení se tentokrát prosazuje kladenský útočník ADAM GESTBERGER. Asistence: Matyáš Rendla.

54:50
    Husarik (KLP) je vyloučen na 2 minuty za napadení.

52:57
    Písek právě vstřelil branku!
    Na branku Kladna ovšem přichází rychlá odpověď. Nabídku Hada zužitkoval MARTIN BERČÍK, čímž písecké dorostence do hry. Asistence: Petr Had.

50:47
    Kladno jde do trháku! Zakončení PAVLA HUSARIKA bylo přesné, a tak Pézetka vede už o dva góly. Asistence: Adam Gestberger.

46:11
    Schwamberger (PIS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

40:01

40:00

37:17
    Neuběhla ani minuta od předchozího gólu a Pézetka se opět prosazuje! Ploch předal puk JANU KOLENATÉMU, který kotouč dopravil za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Ploch.

37:03
    A máme tu vyrovnání! Neiss našel svojí přihrávkou hůl MATĚJE STŮJE, který rozvlnil síťku v hostující bráně. Asistence: Jiří Neiss.

29:51
    Pézetce se podařilo snížit stav utkání! JIŘÍ NEISS překonává Kříže, a tak se náskok Písku ztenčuje na rozdíl jedné branky. Bez asistence.

29:07
    Pála (PIS) je vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování.

27:03
    Šmatlák (KLP) je vyloučen na 2 minuty + dostává trest do konce utkání za faul kolenem.

26:08
    Pejša (PIS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

24:03
    Písek zvyšuje svůj náskok! Přesilovou hru 4 na 3 využívá PATRIK ŠKOLA, čímž posílá svůj tým do dvougólového vedení. Bez asistence.

23:36
    Šebesta (KLP) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

23:22
    Müller (KLP) je vyloučen na 2 minuty za krosček.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 30. Neiss, 38. Stůj (Neiss), 38. Kolenatý (Ploch), 51. Husarik (Gestberger), 57. Gestberger (Rendla), 59. Kolenatý (Neiss, Zich) – 6. Matiášek (Schwamberger, Srb), 25. Škola, 53. Berčík (Had)

PZ Kladno: Hedvábný (Altrichter) – Soukup, Zich, Šebesta, Janega, Šmatlák, Husarik, Pelant, Müller – Runza, Neiss, Šimáček, Stůj, Čermák, Pokorný, Ploch, Gestberger, Jelínek, Kolenatý, Rendla
    IHC Králové Písek: Kříž (Kolář) – Kopenec, Rákosník, Lang, Srb, Hora, Had, Škola, Řehoř – Schwamberger, Pála, Kolda, Pejša, Novák, Matiášek, Berčík

Rozhodčí: Frühauf – Řešátko, Müller