CSKA Moskva – Samara 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Saransk 1:0 (kon.)
CSKA Moskva
1:0 (0:0)
FK Křídla Sovětů Samara
Pondělí 02.03.2015, 16:00 • Rodina Stadium, Chimki. Kapacita: 5083 diváků. • Ruský pohár

Ode mě je to vše a u dalších onlajnů nashledanou. (17:51:59)
    CSKA dokázalo zvítězit nejtěsnějším rozdílem

Dnešní nepříliš pohledný zápas čtvrtfinále mezi CSKA Moskva a FK Křídla Sovětů Samara končí a moskevský favorit se po vítězství 1:0 může radovat z postupu. Jediný gól dnes krásnou střelou trefil Natcho, který tedy rozhodl zápas. V závěru se ještě po druhé žluté kartě pakoval do sprch Jeremenko, ale Samara byla dnes hodně jalová a ani v početní výhodě si nevytvořila jakousi šanci.

90+2

90+2
    Nababkin v pohodě udržel na zádech dotěrného Kornilenka a zápas končí!

90+2
    A přichází další útočný faul na Ignaševiče. Hráči Samary se vlastní hloupostí připravují o šanci vyrovnat.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty. Nepovedené přenesení hostů končí v autu, což domácím určitě vyhovuje.

90
    Útočný faul na Ignaševiče opět zastavuje útok hostujícího celku. Samaře se krátí čas na vyrovnání.

90
    Naprosto bez problémů ubránil Wernbloom dotírajícího hráče Samary a Akinfějev odehrává malou domů raději do autu.

89
    Musa sice ztratil míč, ale Tkačuk při zpracování zahrál rukou a Samara přichází o šanci k rychlému protiútoku.

88
    Hodně nepovedený centr jednoho z domácích byl tečován a Dzagojev bude vhazovat.
    Jeremenko dostává druhou žlutou kartu

87
    Závěr zápasu může být ještě hodně zajímavý! Roman Jeremenko hloupě zajel do jednoho z domácích a po druhé žluté kartě míří do šaten!

86
    Osmička nahoru, trojka dolů. Jinak řečeno v dnešním zápase končí Nadson, naopak Kornilenko si zahraje posledních pár minut.

85
    Hodně emocí vyvolal Jahovićův tvrdý zákrok na Berezuckiho, za který makedonský útočník vidí žlutou kartu.

84
    Hráči Samary si v druhém poločasu nejsou schopni přihrát na pár metrů! Jejich ojedinělá útočná akce skončila snad po pěti vteřinách pobytu na útočné polovině.

82
    Po faulu na Golovina byl nařízen volný kop ve prospěch CSKA, ale z něj domácí nic nevyprodukovali a ztratili míč.