Rádio Krokodýl Brno – Gamaspol Jeseník 2:1 (kon.) | Volfířov – Nasan Brno 7:2 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Egretta Bílovice n. S. 6:1 (kon.)
VSK VŠB-TU Ostrava
6:1 (4:1)
SK Egretta Bílovice nad Svitavou
Pátek 06.03.2015, 20:30 • SH Sareza Ostrava • 2. Futsal liga východ

Děkuji Vám za pozornost a těším se zase někdy u futsalu buď zde v Hale SAREZA nebo v Hale na Dubině, napočtenou! (21:58:27)

V utkání již Ostrava rozhodla v prvním poločase, když nasázela 4 branky.Zbylé 2 přibyly v druhém poločase, ale dnešní soupeř domácích, Egretta Bílovice, celý zápas tahala za kratší konec provazu.

39:30
    Toncr ještě vyzkoušel domácího gólmana, ale to bylo z jeho strany vše.

39:00
    Za potlesku střídačky i pár diváků se utkání dohrává.

37:35
    Jelikož se jedná o šestý přestupek, bude se zahrávat 10 metrový kop, který zahrával Pavel Myška, ale minul!

37:27
    Marek Maleňák obešel gólmana, kterého si položil na zem, ale jeho zakončení vyhlavičkoval hostující obránce.

36:00
    Ostrava právě vstřelila branku!
    MAREK MALEŇÁK s klidem proměnil penaltu, když gólman Valík směřoval úplně jiným směrem.Bez asistence.

35:59
    Nařízená penalta pro Ostravu!

35:35
    Domácí již kontrolují hru, nechcou v žádném případě nějak zdramatizovat stav utkání.

34:39
    Přečíslení v podání hostů končí zblokovanou přihrávkou, která miří mimo hrací plochu.

34:13
    Bílovicích již docházejí síly, přeci jenom mají daleko méně hráčů jak domácí.

33:01
    Gólman Ostravy našel nabíhajícího FILIPA KAPSU, který umístil přesně za záda Valíka.Asistence: Jakub Pospíšil

32:12
    Teď na hřišti probíhá ostravská souhra všech hráčů, když si ani jeden z nich, nenechal balón na noze déle, jak 3 sekundy.

Dnešní utkání sleduje 17 diváků.

30:40
    Tvrdá střela Blahuta končí v rukavicích Valíka.

30:10
    Oba týmy nyní hrajou vyrovnanou partii, zdá se, že ještě není nic jasné.

28:28
    Na hřišti bylo k vidění mnoho faulů, jak na straně domácích, tak na straně hostů.Rozhodčí vždy ponechal výhodu.

27:11
    David Vrbka napřáhl a tvrdou střelou chtěl prověřit Pospíšila. Avšakl jeho pokus končí vysoko nad brankou domácího brankáře.

Tom Veverka

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 1. Polášek (Blahut), 2. Blahut (Manďák), 3. Veselý (Kalmus), 16. Polášek (Blahut), 34. Kapsa (Pospíšil), 36. Maleňák (pen.) – 19. Zouhar (Trojáček)

Karty:   20. Trojáček (BIL), 25. Sedlák (BIL)

VSK VŠB-TU Ostrava: Pospíšil, Myška, Blahut, Fajkus, Manďák, Kalhus, Tomášek, Polášek, Maleňák, Kapsa, Veselý, Kelnar, Krzemieň
    SK Egretta Bílovice nad Svitavou: Valík- Maruš, Rozbořil, Sedlák, Toncr, Vrbka, Zouhar, Trojáček

Rozhodčí: Tomáš Markovský a Jiří Honěk