Cordoba CF
1:2 (0:0)
Getafe CF
Pondělí 09.03.2015, 20:45 • Estadio Nuevo Arcángel, Córdoba • Španělská LaLiga

Dnešní utkání je za námí! Córdoba CF měla dnešní zápas proti Getafe CF nadějně rozehraný, nicméně po dvou gólech v závěru prohrála 1:2!

První poločas sice branku nenabídl, ale viděli jsme mnoho příležitostí. Více šancí měli domácí, za zmínku stojí hlavně technická střela Carabii, která skončila těsně mimo. Na druhé straně "kouzli" Pedro León, který hraje zatím velmi dobrý zápas. Jeho střela z 25.minuty letěla těsně mimo branky Saizara!

Druhý poločas už tak ofenzivní podívanou nenabídl a na první branku jsme si museli počkat až do 77. minuty, kdy domácí tribuny rozjásal střídající Florin Andone! Córdoba poté ale začala zdržovat hru a to se ji vymstilo. V 87. minutě si dal ukázkový vlastní gól Fede Vico a asi ani v tuto chvíli vůbec nechápe, jak míč mohl trefit. Těžký direkt pro domácí přišel v nastavení, kdy po rohu Sarabii prosadil přesnou hlavičkou Juan Rodríguez!

Domácí tak přišli o šanci přiblížit se předposlední Granadě a nadále na ni ztrácí čtyři body a jsou tak jasným kandidátem na sestup!

Zásahy brankářů – 5 – 3

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou! (22:47:16)

90+5

90+5
    Míč se teď dokutálel až ke gólmanu Guaitovi, který bude vykopávat.

90+4
    Córdoba se ale stihla rychle vrátit na útočnou polovinu a ke střele se dostal Ekeng. Jeho ránu ale obětavě zablokoval hostující Naldo!

90+4
    Crespo se pokoušel ještě nakopnout míč dopředu na Ghilase, ten ale nedokázal míč zpracovat a Naldo jej odkopává za polovinu.

90+3
    Domácí fanoušci začínají ve velké opuštět ochozy.
    Juan RODRÍGUEZ - 1:2

90+2
    Getafe právě vstřelilo branku!
    No tak to je obrat jako hrom! Hostující Getafe se v nastaveném čase dostává do vedení. Sarabia zahrál rohový kop výborně a ve vápně našel přesně hlavu JUANA RODRÍGUEZE, která nedal Saizarovi šanci!

90
    Nastavuje se pět minut nad rámec základní hrací doby!

89
    Hostujícímu Hinestrozovi byla odpískaná hra rukou a domácí zahrávali volný přímý kop, ten se jim ale příliš nepovedl a hostující obrana centr odvrátila.

88
    Domácí se ale okamžitě dostávají do útoku. Uvidiíme, zda-li se jim podaří ještě skóre zvrátit na svou stranu.
    Fede VICO - 1:1

87
    Hostům se závěrečný tlak vyplatil a vyrovnávají! Míč se po kombinaci na jeden dotek dostal až k Sarabiovi, který ještě z posledních sil poslal míč před branku. Tam jej ale v akrobatické pozici zasáhl patičkou FEDE VICO a dává si vlastní gól! Gól pěkný, ale do vlastní sítě!

86
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Emiliano Valázques, přichází Babá.

85
    Žlutou kartu dostává Naldo (Getafe CF).
    Žlutou kartu dostává Iñigo López (Córdoba CF).

83
    Domácí teď hodně tahají čas, což se hostujícím fotbalistům vůbec nelíbí. Uvidíme, kolik bude mít hlavní arbitr trpělivosti.

82
    Střídání v týmu Córdoba CF: ze hřiště odchází Borja García, přichází Fausto Rossi.