Ostrava – Plzeň 0:0 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 0:0 (kon.) | Brno – Slovácko 2:0 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Slavia 2:2 (kon.)
Teplice – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jablonec – Liberec 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Mladá Boleslav 4:4 (kon.)

90+2
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Chlan, přichází Černý David.

90+1
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KAPIČ. V první minutě nastavení vysunutý Čurgali připravil gólovou situaci pro Kapiče, který si vychutnal boleslavského brankáře.

89
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

86
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ruszó (FK Varnsdorf).

82
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VUKADINOVIČ. Propadlý míč na zadní tyč, Vukadinovič prostřeluje našeho brankáře..

82
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Klobása, přichází Sedláček.

72
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Hodač, přichází Lacek.

72
    Žlutou kartu dostává Ruszó (FK Varnsdorf).

69
    Autorem branky je KŘAPKA.

65
    Žlutou kartu dostává Dordič (FK Varnsdorf).

64
    Autorem branky je KOZMA. Po rohovém kopu se ve vápně prosazuje Kozma.

62
    Autorem branky je LEBRUŠKA. Krásná standardka, Ruszó centruje na přední tyč, kde se objevuje zcela volný Lebruška a prodlužuje až do branky.

61
    Autorem branky je PAJER. Velká induviduální chyba domácích, kterou soupeř trestá.

60
    15 minut druhého poločasu za námi. Boleslav zvýšila svou aktivitu a Varnsdorf čeká na brejky.

57
    Žlutou kartu dostává Norek (FK Varnsdorf).

54
    Autorem branky je DORDIČ. Varnsdorfu vyšel brejk 3 na 2, a Dordič Bojan zvyšuje vedení.

52
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Albina, přichází Milla.

49
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Jícha, přichází Chlan. Dochází k vynucenému střídání, Jícha ma natažený sval a musí opustit hřiště.

Lenka Haureljuková

Branky: 27. Jícha, 54. Dordič, 62. Lebruška, 90+1. Kapič – 61. Pajer, 64. Kozma, 69. Křapka, 82. Vukadinovič

Karty:   37. Kapič (VDF), 57. Norek (VDF), 65. Dordič (VDF), 72. Ruszó (VDF) – 28. Vukadinovič (MBL)   86. Ruszó (VDF)

FK Varnsdorf: Samoel – Filip, Čurgali (K), Ruszó, Šimoník, Norek, Lebruška, Mpong, Kapić, Jícha, Preiložný
    Náhradníci: Černý, Dordič, Chlan, Klouda

FK Mladá Boleslav: Hankic – Křapka (K), Albina, Hodač, Vukadinovič, Pajer, Kateřiňák, Subbotin, Geissler, Kozma, Klobása
    Náhradníci: Milla, Sedláčekm Malpon, Lacek, Kocourek, Dědek

Rozhodčí: Kožár – Hrabovský, Baum