Balticflora Teplice – Olympik Mělník 12:4 (kon.) | Zruč n/S – Hradec Králové 4:4 (kon.) | Tango Brno – Vysoké Mýto 2:3 (kon.)
Kladno – Sparta 5:3 (kon.) | Třinec – Helas Brno 4:0 (kon.) | Chrudim – Slavia 5:0 (kon.)
FK Chrudim
5:0 (4:0)
SK Slavia Praha
Pátek 13.03.2015, 20:00 • Sportovní hala, Chrudim • 1. Futsal liga

39:57
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Tak přece jen jsme se dočkali ještě poslední trefy do slavistické sítě! Rychlou protiakci rozjel Michal Mareš, na jeden dotek následně uklidil po Alvaritově pasu míč do sítě LUKÁŠ REŠETÁR – 5:0!

18:50
    Hodně pozoruhodná branka Chrudimi! ZDENĚK CHMELÍK stál v předbrankovém prostoru v obklíčení třech hráčů Slavie, dostal se asi k pěti dorážkám, kde až ta pátá zapadla o tyčku do hostující sítě – 4:0!

09:27
    Náskok domácího týmu se navyšuje hodně rychlým způsobem! Felipe našel neomylným pasem kapitána ERA-PACKu LUKÁŠE REŠETÁRA, který přesnou patičkou zvyšuje rozdíl utkání na tři branky – 3:0!

08:27
    Úderem deváté minuty navyšuje desetinásobný mistr své vedení! ALVARITO si narazil balon s Michalem Marešem, udělal dva rychlé kroky do středu hřiště a prudkou ranou na přední tyč nedal Bartůňkovi šanci zasáhnout – 2:0!

00:44
    Domácí na oslabeného soupeře nastoupili a hned v první minutě otevírají střelecký účet dnešního zápasu! Rychlá kombinace na jeden dotek šla po ose Michal Mareš – Alvarito a KILMER, který bez potíží poslal balon do odkryté sítě – 1:0!

Petr Dejnožka

Branky: 1. Kilmer (Alvarito), 9. Alvarito (Mareš M,), 10. Rešetár (Felipe), 19. Chmelík, 40. Rešetár (Alvarito)

Karty:   14. Alvarito (CHR), 24. Mareš R. (CHR) – 14. Filinger (SLA), 21. Vejvoda (SLA), 30. Míča (SLA)

FK Chrudim: Olinha – Koudelka, Chmelík, Mareš M., Mareš R., Kilmer, César Paulo, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe
    SK Slavia Praha: Bartůněk (Rosman) – Žampa, Vejvoda, Filinger, Homola, Míča, Matějka, Bozděch, Souček, Kosina

Rozhodčí: Černý, Velebil