Buffalo – NY Rangers 0:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Carolina – Florida 0:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:4 (kon.) | Colorado – Calgary 3:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 1:5 (kon.) | Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
Carolina Hurricanes
Neděle 15.03.2015, 22:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji vám dobrou noc. (00:42:23)

Andrej Nestrašil (CAR) – (0+2), 2 střely, 16:34 čas na ledě

Ve třetí třetině se už hrálo téměř na jednu branku, ale hostující Anton Chudobin předvedl parádní výkon a pomohl týmu k dalším bodům. V zápase už téměř o nic nešlo, jelikož oba týmy po základní části ukončí sezónu, ale i tak měl duel výborný tempo a byl dost zajímavý.

Střely na branku: 24:27.

60:00

59:52
    Andrej Nestrašil nedokázal od modré čáry trefit prázdnou branku, ale Carolina Hurricanes už to mrzet nebude!

58:50
    Oddechový čas pro domácí.

58:45
    Puk do odkryté posílal Nathan Gerbe, jehož pokus v brankovišti zachytil jeden z obránců, který drží svůj tým ve hře!

58:39
    Sergej Bobrovskij míří na střídačku a domácí hrají v šesti!

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetího dějství a v útoku je Columbus Blue Jackets.

57:50
    Registrujeme další střelecký pokus domácího celku, ale také ten končí ve výstroji Antona Chudobina, jenž ve třetí části dostává střelce Columbusu k zoufalosti.

57:21
    Columbus posouvá hru do středního pásma a spěchá na střídačku, aby do hry přišli čerstvé síly.

56:57
    Na domácím týmu je vidět, jak moc by chtěl vyrovnat, ale nyní zbrkle rozehrál a je pískané zakázané uvolnění.

55:59
    Na ledové ploše končí jeden z domácích hráčů, který byl podražený. Ovšem rozhodčí zůstávají v klidu a aréna se rozčiluje.

55:00
    Columbusu Blue Jackets schází na vyrovnání pouhých pět minut, což už bude domácím rychle ubíhat.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 20. Foligno (Johansen), 33. Hartnell (Daňo, Bobrovskij) – 29. Faulk (Rask, Nestrašil), 30. Hainsey (Terry, Nestrašil), 34. Malone (Bellemore, Dwyer)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Tjutin, Prout, Connauton, Murray – Atkinson, Johansen, Foglino – Daňo, Wennberg, Hartnell – Anisimov, Dubinsky, Bourque – Tropp, Letestu, Boll.
    Carolina Hurricanes: Chudobin (Ward) – Hainsey, Faulk, Jordán, Rissanen, Liles, Bellemore – E. Staal, J. Staal, Lindholm – Terry, Rask, Nestrašil – Skinner, Nash, Sjomin – Malone, McClement, Gerbe

Rozhodčí: Morton, Leggo – Sericolo, Henderson

Diváci: 15258