Buffalo – NY Rangers 0:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Carolina – Florida 0:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:4 (kon.) | Colorado – Calgary 3:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 1:5 (kon.) | Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
HC Kobra Praha
3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
HC Děčín
Neděle 15.03.2015, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • Play-off 2. ligy, skupina Západ

Zápas skončil, Kobra vítězí po pěkném a vyrovnaném utkání 3:1 a vede 2:1 na zápasy. V úterý je na programu čtvrtý zápas, pokud by vyhrál Děčín, bude se pátý rozhodující hrát ve čtvrtek znovu zde, v Praze. To je ode mě pro dnešek vše, u dalšího onlajnu napočtenou. (20:13:52)

60:00

59:59
    Kobra ještě dala gól do prázdné sítě, ale nebyl uznán kvůli offsideu.

58:45
    Děčín je hodně aktivní, navíc hraje bez brankáře. Na trestnou odešel Paris za sekání, Medvědi tak hrají 6 na 4.

58:05
    Půlpánovu dělovku ze strany efektně vychytal Lavinger lapačkou.

57:30
    Tentokrát zakázané uvolnění Děčína. Kobra hraje spíš obranně, snaží se už udržet současný stav.

56:29
    Zakázané uvolnění Kobry. Vhazování po Bílkově pravici.

55:30
    Malý se nádherně prokličkoval krásně kolem obránce, Lavinger ale puk nepustil.

55:12
    Bílek znovu přerušuje hru.

54:36
    Bílek byl asi minutu bez hole, která ležela za jeho klecí. Nakonec po děčínském útoku přikryl puk volnou vyrážečkou.

53:59

53:25
    Jakešova teč prolítla těsně kolem spojnice.

52:25

51:59
    Na trestnou jde Havlíček za úder do hlavy, dostává 2+10 minut. Po jeho naražení na mantinel zůstal na ledě ležet Evan a zdravotník mu musel pomoct na střídačku. Dvouminutový trest za něj odsedí Drnec.

51:25
    Kobra znovu vyhodila.

51:05
    Až nyní se Medvědi dostali do útočného pásma.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 2. Jakeš, 3. Novák (Půlpán), 19. Malý (Evan, Půlpán) – 27. Kaltenböck (Oliverius)

HC Kobra Praha: Bílek (Krch) – Evan, Šteiner, Švaříček, Ton (A), Verbík – Pohl, Slanina, Čurda, Strnad, Borovanský, Jakeš (C), Novák, Kocman, Paris, Půlpán, Malý, Kalla
    Trenér: Miloslav Šeba

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Molnár (A), Kaltenböck, Hříbal, Havlíček, Klement, Kvaček, Chamrád– Hašek (A), Volráb, Vacek, Faigl, Oliverius (C), Kuchynka, Drnec, Chládek, Fojt
    Trenér: Karel Chládek

Rozhodčí: Grech – Fiala, Havelec