Turín – Lazio 0:2 (kon.) | Fiorentina – AC Milán 2:1 (kon.) | AS Řím – Sampdoria 0:2 (kon.)
Turín FC
0:2 (0:0)
S. S. Lazio
Pondělí 16.03.2015, 19:00 • Stadio Olimpico di Torino (Torino) • Italská Serie A

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a příště na shledanou. (20:59:12)

Druhá půle přinesla dvě branky, k lítosti většiny osazenstva padly obě do domácí sítě. Hrdinou večera se stal útočník Lazia Felipe Anderson, který nejprve dvacet minut před koncem konečně otevřel skóre utkání a o sedm minut později dal svému celku jistotu. Domácí měli velkou šanci za jednogólového manka, ovšem mužstvo z hlavního města v tu chvíli podržel Marchetti, ve zbytku střetnutí už moc práce neměl.

90+4

90+3
    Klose se ještě snažil tečovat střelu z dálky, ovšem na míč o kousek nedosáhl.

90+3
    Je to jasné, hosté budou rozehrávat roh a zřejmě hned poté hlavní arbitr hru ukončí.

90+2
    Domácí sice drží míč na kopačkách, ale čas jim rychle ubíhá. Byl by malý zázrak, kdyby dokázali stav vyrovnat.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Domácí se dožadovali pokutového kopu poté, co dle jejich mínění zabránil míči v cestě na bránu rukou jeden z hráčů Lazia, ale hra pokračuje.

89
    Zblokovaný centr znamená v závěru ještě roh pro Turín.

87
    Bovo střelou z přímého kopu neuspěl, míč končí vysoko nad bránou.

86
    Žlutou kartu dostává Dušan Basta (S. S. Lazio).

85
    Po přetaženém centru končí míč za postranní brankovou čárou a hostující gólman se znovu postará o rozehrávku.

84
    Marchettimu hodně pomáhají obránci, nyní má brankář Lazia míč v držení a s rozehrávkou nepospíchá.

82
    Amauri byl blízko snížení, hlavou ale z bezprostřední blízkosti brány poslal míč vysoko nad bránu.

80
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Ederson.

79
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Migjen Basha, přichází Alexander Farnerud.
    Felipe ANDERSON - 0:2

78
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Hosté vedou už o dva góly a domácím týmem to vypadá hodně špatně. FELIPE ANDERSON si připisuje druhý gól v zápase, když naběhl po levé straně do pokutového území a šťastnou střelou překonal vyběhnutého gólmana. Padelli se míče sice dotkl, ale ztečoval jej pouze do své brány.

76
    Keita naopak mohl zvýšit náskok svých barev, ale v dobré pozici těsně minul bližší tyči soupeřovy svatyně.