Turín – Lazio 0:2 (kon.) | Fiorentina – AC Milán 2:1 (kon.) | AS Řím – Sampdoria 0:2 (kon.)
ACF Fiorentina
2:1 (0:0)
AC Milán
Pondělí 16.03.2015, 19:00 • Stadio Artemio Franchi, Firenze • Italská Serie A

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera. (21:05:31)

Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec nabídlo tři branky. Hostující AC vedl nad Fiorentinou až do 84. minuty, ale pak se trefil Rodríguez. Aby toho nebylo málo, tak minutu před koncem se prosadil i Joaquín a domácí celek tak nakonec po skvělém závěru vyhrál 2:1.

90+6

90+6
    Ale domácí se v pohodě ubránili a vypadá to, že se už nic nestane a tři body získá Fiorentina.

90+5
    Hosté se dostali k míči a zakládají jeden z posledních útoků v tomto zápase.

90+4
    Milánský celek vůbec neví, co má hrát. Domácí dobře kombinují a vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.

90+2
    Fiorentina zatím konec duelu zvládá na jedničku, drží míč a šetří cenné vteřinky.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal hned šest minutek!

90
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Michael Essien, přichází Giampaolo Pazzini.
    JOAQUÍN - 2:1

89
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Tak to je velká rána pro hosty, protože domácí celek přidává druhou a zřejmě i vítěznou branku. Po náporu přišel centr z levé strany, ve vápně se k míči dostal JOAQUÍN, který ho se štěstím poslal přesně pod břevno!

88
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ignazio Abate, přichází Daniele Bonera.

87
    Fiorentina jde za vedoucím a zřejmě i vítězným gólem, ale ani tentokrát se neprosadila a AC drží cennou remízu.

86
    Milan Badelj to zkusil z dálky, ale rána byla sražena na další roh pro domácí celek.

85
    Domácí zahrávali další rohový kop, ale tentokrát se prosadit nedokázali.
    Gonzalo RODRÍGUEZ - 1:1

84
    Tak domácí se nakonec přeci jen dočkali a šest minutek před koncem vyrovnávají. Z rohu nic nebylo, ale Fiorentina pokračovalo v náporu. Po centru z pravé strany se na malém vápně objevil GONZALO RODRÍGUEZ, který nechytatelnou hlavičkou překonal Lópeze.

84
    Rohový kop pro Fiorentinu.

Jakub Kopřiva

Branky: 84. Rodríguez (Joaquín), 89. Joaquín (Pasqual) – 57. Destro (Bonaventura)

Karty:   54. Pasqual (FIO), 63. Rodríguez (FIO), 75. Iličić (FIO) – 24. Ménez (ACM), 30. van Ginkel (ACM), 36. Mexés (ACM), 80. Diego López (ACM)

ACF Fiorentina: Neto – Richards (46. Joaquín), Rodríguez, Basanta – Rosi (82. Babacar), Valero, Aquilani (46. Badelj), Kurtić, Pasqual (C) – Iličić – Gilardino.
    Náhradníci: Lezzerini, Rosati – Alonso, Badelj, Babacar, Diamanti, Fernández, Joaquín, Lazzari, Vargas, Salah.

AC Milán: Diego López – Abate (C) (88. Bonera), Paletta, Mexés, Antonelli – van Ginkel, Essien (90. Pazzini), Bonaventura – Honda (83. Cerci) – Ménez, Destro.
    Náhradníci: Abbiati, Gori – Albertazzi, Alex, Bocchetti, Bonera, Cerci, Suso, Mastalli, Muntari, Pazzini.

Rozhodčí: Russo – Marrazzo, Crispo