Č. Budějovice – Brno 1:1 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 6:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Teplice 1:0 (kon.)
Plzeň – Jihlava 3:3 (kon.) | Znojmo – Příbram 2:5 (kon.) | Slovácko – Táborsko 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Jablonec 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Dukla Praha 4:2 (kon.) | Slavia – Ostrava 1:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
4:2 (3:1)
FK Dukla Praha
Pondělí 16.03.2015, 14:30 • Městský stadion Mladá Boleslav • Juniorská liga

To je ode mě pro dnešek vše. Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (16:32:55)

Je dobojováno! Juniorka Mladé Boleslavi nakonec vítězí 4:2. V utkání měla po většinu času více ze hry, a i když byli hosté ve druhém poločase blízko vyrovnání nakonec se domácím juniorům povedlo v pětaosmdesáté minutě vstřelit vítěznou branku.

90+2

90+2
    Další střela Boleslavi končí za Vávrovou bránou.

90+2
    Ten hosté ubránili.

90+1
    Po další střele budou domácí rozehrávat roh.

90
    Boleslav se tlačí k bráně.

90
    Hankič jej tak může poslat na druhou polovinu.

89
    Teď se dostala Dukla do šance, ale míč skončil jen v autu za domácí bránou.

88
    Naopak se sama snaží tlačit před branku hostů.

88
    Boleslav hosty nepouští před Hankiče.

85
    Myslím, že o vítězi dnešního utkání je pomalu ale jistě rozhodnuto.

85
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KATEŘIŇÁK.

85
    Míče se ale ujali domácí a jdou s ním dopředu.

84
    Dukla si dnes potřetí rozehraje rohový kop.

84
    Hosté jdou dopředu.

83
    Te´d se hraje převážně na půlící čáře a obě mužstva si předávají míč jako horký brambor.

82
    Po dalším neúspěšném pokusu o útok hostů jdou dopředu domácí fotbalisté.

81
    Utkání nám pomalu ale jistě spěje do konce. Pokud chtějí hosté dnes v Mladé Boleslavi bodovat, měli by trochu přidat.

Josef Zdobinský

Branky: 21. Klobása, 26. Klobása, 41. Vukadinovič, 85. Kateřiňák – 29. Mejdr, 56. Kulikov

FK Mladá Boleslav: Hankič – Křapka, Geissler, Pajer, Kozma – Koch, Malpon – Kateřiňák, Bartl, Vukadinovič – Klobása.
    Náhradníci: Dědek, Hodač, Sedláček, Zemánek, Lacek, Kocourek.

FK Dukla Praha: Vávra – Cvrček, Bohdánek, Schindler, Kulikov – Bezpalec, Volek, Zoubek – Bezdička, Hajadrevič, Mejdr.
    Náhradníci: Steinbauer, Toman, Farkaš, Troníček.

Rozhodčí: Franěk – Blažej, Štefan