Buffalo – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Anaheim – Colorado 3:2 (po pr.)
Minnesota – St. Louis 6:3 (kon.) | Calgary – Columbus 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 1:4 (kon.)
Los Angeles Kings
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
Vancouver Canucks
Sobota 21.03.2015, 21:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (23:44:59)

3. Alexander Edler (VAN) 0+1

Vancouver nakonec v dramatickém souboji na ledě Kings vítězí 4:1, přičemž poslední dva góly padly až v poslední minutě do prázdné domácí branky. Vítěznou trefu Canucks zaznamenal ve 45. minutě Radim Vrbata, který si v zápase navíc připsal ještě asistenci na vyrovnávací gól Bonina.

60:00
    Bo HORVAT - 1:4

59:59
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Dvě desetiny sekundy před koncem zápasu se z vlastního mezikruží trefuje přes celé hřiště do prázdné branky BO HORVAT, který upravuje konečné skóre zápasu na 1:4. Bez asistence.

59:16
    Jannik Hansen si jde odsedět dvě minuty za vysokou hůl a domácí to ještě zkouší v šesti!
    Daniel SEDIN - 1:3

59:03
    Gáborík vypálil mimo branku a u levého mantinelu vybojoval puk DANIEL SEDIN, který z vlastní obranné třetiny trefuje prázdnou branku. Bez asistence.

58:53
    Nakonec se to obešlo bez vyloučení. Vhazuje se v útočném pásmu domácích, kteří nechávají Quicka na střídačce.

58:51
    Lack zneškodnil Brownovu střelu a poté se pustil do dotírajícího protihráče.

58:35
    Kings už jsou zpátky v útočném pásmu a Quick míří na střídačku!

58:06
    Domácí nezvládli přechod přes modrou čáru a píská se jim postavení mimo hru.

57:00
    Dobrou zprávou je, že Borrows se v závěru třetí třetiny opět zapojuje do hry, z níž ho na chvíli vyřadil zákrok Tylera Toffoliho.

56:30
    Domácím rychle ubývá čas na vyrovnání. Vancouver už se soustředí hlavně na narušování rozehrávky soupeře.

55:46
    Druhá polovina přesilovky se domácím příliš nevydařila a Hansen se už vrací zpátky na led.

54:32
    Sekera vypálil zápěstím a Lack vyrazil kotouč do rohu kluziště.

54:25
    Nyní už kombinuje v útočném pásmu přesilovková formace s Kopitarem a Gáboríkem.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 21. Gáborík (Doughty, Kopitar) – 35. Bonino (Vrbata, Bieksa), 45. Vrbata (Edler, Weber), 60. D. Sedin, 60. Horvat

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Regehr – Greene, Muzzin – Sekera, McNabb – Gáborík, Kopitar, Lewis – King, Carter, Toffoli – Brown, Shore, Williams – Nolan, Andreoff, Clifford
    Vancouver Canucks: Lack (Markström) – Edler, Tanev – Hamhuis, Weber – Sbisa, Bieksa – D. Sedin, H. Sedin, Burrows – Matthias, Bonino, Vrbata – Higgins, Vey, Dorsett – Kenins, Horvat, Hansen

Rozhodčí: Chris Rooney, Mike Leggo – Tim Nowak, Greg Devorski