Setúbal – FC Ferreira 0:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
0:0 (0:0)
FC Paços Ferreira
Pondělí 23.03.2015, 21:00 • Estádio do Bonfim (Setúbal) • Portugalská Primeira Liga

Je dobojováno! Zápas mezi týmy Vitória FC Setúbal a FC Paços Ferreira nepoznal vítěze. Po bezbrankové úvodní půli nepadl gól ani ve druhém dějství, a tak se oba týmy rozcházejí smírně, do tabulky si tedy připíší po jednom bodu. (22:56:04)

90+5

90+5
    Poslední střelui zápasu zaznemanel Pelkas, který se opřel do míče ze střední vzdálenosti a svůj pokus umístil zhruba metr od spojnice obou tyčí.

90+4
    Ošetření zraněných hráčů proběhlo vpořádku, opět tak můžeme pokračovat ve hře.

90+3
    Schmidt se vrhl kupředu a nabíhal si na centr, srazil se však s vyběhnuvším brankářem Filipem, oba hráči jsou teď na hrací ploše v péči lékařů.

90+2
    Hlavní arbitr nastavil ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Hosté po centru z rohu dosáhli gólu, ten však nemůže být uznán z důvodu ofsajdového postavení Rochy, který do brány tečoval pokus jednoho ze svých spoluhráů.

90
    Střídající Oliveira se prezentoval centrem z pravé strany, který odhlavičkoval na roh obránce Dávila.

89
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází José, přichází Oliveira.

88
    Žlutou kartu dostává Rodrigo Galo (FC Paços Ferreira), který se proti pravidlům provinil nebezpečným skluzem ze strany.

87
    Momentálně se míč nachází na kopačkách hráčů ve žlutých dresech, kteří se snaží proniknout obranou Vitórie Setúbal, která je však zkonzolidovaná.

86
    Závěr utkání je tady, žádný ze soupeřů nedá tomu druhému ani kousek hřiště zadarmo, mohutně se bojuje o míč.

85
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Advíncula, přichází Dávila.

84
    Na druhé straně zkoušel v pokutovém území najít některého ze svých spoluhráčů Moreira, to se mu ovšem nepodařilo.

83
    Pelkas poslal z levé strany do vápna prudký centr, který lapil ve své náruči gólman Filipe.

82
    Také domácí po rohovém kopu zakončili, avšak vyprodukovaná střela postrádala gólové parametry.

82
    Na opačné straně vypálil z hranice šestnáctky Zequinha, jeho ránu zblokoval jeden z obětavých obránců na roh.

81
    Mezitm vybojovali hosté rohový kop, po kterém došlo k hlavičkovému zakončení z hranice šestnáctky, které však postrádalo potřebnou razanci.