Norsko – Česko 0:1 (kon.) | Slovensko – Švédsko 3:1 (kon.)
Slovensko
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Švédsko
sk Sobota 04.04.2015, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Euro Hockey Challenge

Skončilo sa nám dnešné stretnutie víťazstvom domácich, ktorí síce v prvej tretine pôsobili ospalo, po prestávke, pokropení živou vodou, prepli na vyšší rýchlostný stupeň a základ svojho úspechu položili v druhej tretine. Víťazstvo potvrdili gólom do prázdnej bránky a oplatili severanom prehru z Trenčína. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Staffan Kronwall, v tíme domácich kto iný, ako dnes priam famózny, Július Hudáček. Pekný víťazný večer a veselú Veľkú noc všetkým z Arény Ondreja Nepelu želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (19:05:15)

60:00

59:29
    Puk lieta z pásma do pásma, domáci sa však k streľbe nedostali.

58:57
    Pettersson-Wentzel opäť na striedačke a Švédsko sa pokúsi o nemožné.

58:36
    Slovensko dalo gól!
    DÁVID GRÍGER zachytil rozohrávku hostí, nakorčuľoval s pukom do stredného pásma, namieril a trafil opustenú bránku severanov. Nuž a rozjasal 7.033 tu prítomných divákov.

58:24
    Domácim sa nedarí puk poslať mimo pásmo.

57:53
    Pettersson-Wentzel na striedačke, vhadzujeme po ľavej ruke Hudáčka, Švédsko hrá power play.

57:25
    Tipnem si mužov zápasu, na domácej strane jednoznačne Július Hudáček a na strane hostí, myslím si, že tiež gólman, Fredrik Pettersson-Wentzel.

57:05
    Do brejku sa dostal Ladislav Nagy, no nerozjasal domáce publikum.

56:49
    Myslím, že spoza pravého kruhu pálil Bengtsson, Hudáček puk schoval do lapačky.

56:15
    Obrovský tlak severanov a domáci zatiaľ odolávajú, ešte niečo viac ako polminúty z ich oslabenia.

55:40
    Muž zápasu Hudáček zneškodnil puk z hokejky Kronwalla, dorážku už hostia poslali mimo jeho bránku.

55:13
    Hudáček prikryl pod svoje rukavice puk po strele jedného z hráčov v modrom drese, nateraz je nebezpečenstvo zažehnané.

54:57
    S pukom si zahral Pettersson-Wentzel a tri korunky sa ponáhľajú do pásma domácich.

54:49
    Útočný faul domácich, za podrazenie opustil hraciu plochu Haščák.

54:41
    Hostia v plnom počte, Slovensko dohráva svoju akciu v pásme hostí.

53:51
    Švédsko na kolotoči, podarí sa domácim vsietiť a rozhodnúť dnešný duel?

53:32
    Domáci sa sami vytlačili von z pásma a čiarový musel ich akciu zastaviť pre ofsajd.