Zenit – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Ural – Rostov 0:1 (kon.) | Ufa – Groznyj 0:1 (kon.)
Arsenal Tula – Torpedo Moskva 1:3 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
2:1 (0:0)
CSKA Moskva
Neděle 05.04.2015, 12:30 • Stadion Petrovskij, Petrohrad. Kapacita: 21,570 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (14:29:52)
    Šlágr ruské ligy končí vítězstvím favorizovaného Zenitu

Domácí slaví cenné vítězství nad druhým nejlepším týmem CSKA v poměru 2:1! O výsledku rozhodl až druhý poločas, v němž se oběma týmům konečně podařilo skórovat. Za výkon ve druhém poločase si domácí tři body zaslouží, hosté začali hrát v podstatě až za stavu 0:2, kdy zejména příchod Alexeje Berezuckého a Carlose Strandberga rozhýbala neschopnou zálohu a útok.

90+6

Zákroky brankáře CSKA Akinfejeva – 5.

Zákroky brankáře Zenitu Lodygina – 2.

90+6
    Pas na Hulka není přesný, hosté mohou ještě zkusit poslední útok.

90+5
    Lodygin lapil míč před Wernbloomem a pomalu vykopává od své branky.
    Nová technologie ruského kanálu NTV: nyní můžete vidět duše/aury hráčů.

90+3
    Strandberg si hledal pozici ke střele před brankou Zenitu, v poslední chvíli obránce domácího týmu odkopl.

90+2
    Obrana Zenitu odkopává míč na polovinu CSKA, Akinfejev vrací míč zpět.

90+1
    Sudí Ivanov nastavuje šest minut.

90
    Poslední minuta, Lodygin stále ošetřován, čas se pochopitelně nastaví.

89
    Lodygin sedí před svou brankou a zřejmě bude muset být ošetřován, vše pod dohledem sudího Ivanova.

88
    Hosté se snaží směřovat veškeré síly do útoku, domácí zformováni na své polovině.